DEPILATORY PHILIPS SATINPERFECT

DEPILATORY PHILIPS SATINPERFECT

579
0
PODZIEL SIĘ

depilatory philips

Gładkie, zadbane ciało stanowi podstawę ładnego wyglądu oraz dobrego samopoczucia. Philips wsłuchuje się w głosy kobiet, projektując urządzenia dopasowujące się do ich zmieniających się potrzeb. Dlatego też marka prezentuje dwa nowe modele depilatorów SatinPerfect, które zapewnią idealną gładkość skóry.

 

Odkryj piękno swojej skóry!

Depilatory Philips SatinPerfect z hipoalergicznymi, ceramicznymi dyskami minimalizują podrażnienia i usuwają nawet najkrótsze włoski. Można z nich korzystać na sucho i na mokro, co umożliwia wygodną depilację pod prysznicem! Zestaw SatinPerfect HP6575 obejmuje nasadkę do delikatnych miejsc. SatinPerfect HP6581 zaopatrzony jest w głowicę golącą oraz mini depilator do precyzyjnej depilacji np. linii bikini. W zestawie znajdziesz także specjalną pęsetę z lampką i lusterkiem do brwi.

depilatory philips

SatinPerfect HP6575 (Philips, 489 zł)

Głowica goląca, w którą zostały wyposażone depilatory SatinPerfect doskonale dopasowuje się do konturów okolic bikini i pach, dzięki czemu golenie jest dokładne a skóra pozostaje gładka na długi czas. Aktywna nasadka unosząca włosy i masująca skórę umożliwia pozbycie się przylegających włosków, oraz łagodzi podrażnienia. System Wet&Dry umożliwia wygodną i łagodniejszą depilację pod prysznicem.

Hipoalergiczne, ceramiczne dyski usuwają nawet najkrótsze włoski, bez uczucia ciągnięcia za skórę. Za jednym ruchem usuniesz włoski z większej powierzchni skóry, dzięki szerokiej głowicy depilującej. Zaledwie w kilka minut osiągniesz efekt długotrwałej gładkości!

depilatory philips

SatinPerfect HP6581 (Philips, 489 zł)