Dermawand

Dermawand

1313
0
PODZIEL SIĘ

Dermawand (inaczej darsonval) to urządzenie do pielęgnacji, które stosować można w warunkach domowych i w salonie kosmetycznym. Urządzenie to wykorzystuje mikroprądy D’Arsonvala, które wytwarzają cząsteczki ozonu. Ozon ma silne działanie bakteriobójcze,  dzięki czemu z naszej twarzy, ciała i włosów zostają usunięte wszelkie bakterie i zanieczyszczenia. Poza tym, zabieg ten dotlenia, ujędrnia i odmładza skórę, zwiększa wchłanianie substancji aktywnych. Dzięki właściwościom bakteriobójczym jest idealny dla cer zanieczyszczonych i trądzikowych.

Urządzenie  ma 4 wymienne końcówki. Te wymienne elektrody (peloty) w zależności od kształtu (grzybek, łyżeczka, punktowa, grzebień) stymulują cyrkulację krwi, ujędrniają, redukują zmarszczki, zwiększają przenikanie preparatów,  dotleniają skórę, usuwają pojedyncze zanieczyszczenia, a także pobudzają wzrost włosów i rewitalizują skórę głowy .

Przed przystąpieniem do zabiegu, należy zdjąć biżuterię oraz wszelkie metalowe elementy. Skóra, która będzie poddawana zabiegowi musi być sucha, w przeciwnym razie pelota może pęknąć. Moc dostosuj do obszaru skóry, najpierw ustaw na najniższą, a już przy kontakcie elektrody ze skórą, zwiększ natężenie.

Zabieg jest bezbolesny.

W warunkach domowych poleca się stosować dermawand kilka minut dziennie. 

Urządzenie kosztuje od 160 zł. W przypadku chęci zakupu, szukajmy rzetelnych sprzedawców, którzy oferują sprzęt z certyfikatami bezpieczeństwa. 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPodkłady zgodne z typem urody
Następny artykułDomowe maseczki
Ciągle się uczę kolorowego i pięknego świata urody. Wierzę w moc natury, dlatego uwielbiam poznawać (by później zastosować) ciekawostki związane z naturalną pielęgnacją i zdrowym trybem życia (oczywiście używam też tradycyjnych kosmetyków ;) ) Zachwycam się pięknem i to nie tylko modą z lat 50. czy makijażem, ale i ponurą jesienią, niebem oraz… Formułą 1, czy muzyką elektroniczną. Znajdziecie mnie też na WirtualnaKlinika.pl.