Eko porządki z Frosch

Eko porządki z Frosch

762
0
PODZIEL SIĘ

Lubisz ekologiczne środki czystości? Co powiesz na nowe limonkowy uniwersalny środek czyszczący lub proszki do prania marki Frosch? Poznaj je bliżej.

Frosch Limonkowy uniwersalny środek czyszczący

Środek ten doskonale sprawdzi się w walce z brudem w całym domu, zapewniając przy tym wysoką efektywność, wydajność i skuteczność działania, a także orzeźwiający aromat limonki.

Limonkowy uniwersalny środek czyszczący z łatwością radzi sobie zarówno z codziennymi zanieczyszczeniami, jak i uporczywym brudem. Wyciąg z limonki działa antybakteryjnie, a zawarte w nim enzymy i kwasy owocowe skutecznie usuwają nawet stare zabrudzenia. Płyn stanowi doskonałą propozycję dla osób lubiących wszechstronność – można nim czyścić wszystkie rodzaje podłóg, mebli kuchennych i łazienkowych, powierzchni ceramicznych czy urządzeń sanitarnych.  Dzięki zawartym witaminom i minerałom produkt jest bezpieczny dla skóry i nie powoduje podrażnień.

Jak podkreśla dr Anita Tarajkowska – Olejnik, specjalista dermatolog, „uniwersalny środek czyszczący, zawierający znane i stosowane w dermatologii wyciągi z owoców limonki, które działają rozjaśniająco, antybakteryjnie i odtłuszczająco, będzie bezpieczną alternatywą dla tych osób, które chcą w różnorodnych  pracach domowych korzystać zawsze z tego samego produktu.”

Nie zawiera szkodliwych związków chemicznych – stworzony jest na bazie wyłącznie naturalnych składników, które nie wywierają negatywnego wypływu na środowisko, a zawarte w nich substancje czynne ulegają szybkiej biodegradacji. „Zielona” strategia marki Frosch określona jest przez wewnętrzny kodeks „9 punktów ekologii”, podkreślający wagę jaką przykłada producent do ochrony środowiska. Zarówno płyn, jak i pochodzące z recyklingu opakowanie, spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania środowiskowe. Potwierdzeniem tego są  liczne certyfikaty otrzymane przez Werner & Mertz GmbH, producenta środków marki Frosch, m.in. Ecolabel EU, EMAS czy ISO, a także przez Werner & Mertz Delta Polska Sp. z o.o., dystrybutora marki Frosch w Polsce – takie jak Lider Dekady.

Proszki do prania marki Frosch

są doskonale znane polskim konsumentom, którzy doceniają ich skuteczność będąc przekonanymi o ich bezpieczeństwie – zarówno dla ubrań, pralek, jak i dłoni. Zawarte w nich aktywny tlen i enzymy wnikają głęboko we włókna pranych tkanin, pozostawiając je czystymi i pachnącymi. Z kolei składniki zmiękczające wodę, a także naturalne substancje antykorozyjne, chronią pralkę. Nowe kartonowe opakowania dodatkowo zwiększają komfort użytkowania, gdyż łatwo je przechowywać, ustawiać, dzięki czemu możemy zapomnieć o bałaganie i porozsypywanym proszku. Oryginalna, bardzo wydajna receptura sprawia, ze jedno opakowanie wystarcza aż na 18 standardowych prań. Produkty są przebadane pod kątem dermatologicznym i nie zawierają sztucznych barwników oraz innych czynników uczulających, przez co nie podrażniają skóry i można je stosować do prania ręcznego.

Jak podkreśla dr Anita Tarajkowska – Olejnik, specjalista dermatolog: „Preparaty kosmetyczne czy artykuły chemii domowej mogą wywoływać stany zapalne ze znacznym zaczerwienieniem i świądem na dużych powierzchniach skóry. Powinniśmy szukać nowych, bezpieczniejszych produktów, które zawierają przebadane dermatologicznie składniki, dzięki czemu są odpowiednie dla wrażliwej i alergicznej skóry. Warto także zwrócić uwagę na to, z czego wykonane jest opakowanie produktu, które również może mieć negatywny wpływ na naszą skórę”.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułVitamin Energy Cola Oshee
Następny artykułAllevo – dodatkowe produkty
Ciągle się uczę kolorowego i pięknego świata urody. Wierzę w moc natury, dlatego uwielbiam poznawać (by później zastosować) ciekawostki związane z naturalną pielęgnacją i zdrowym trybem życia (oczywiście używam też tradycyjnych kosmetyków ;) ) Zachwycam się pięknem i to nie tylko modą z lat 50. czy makijażem, ale i ponurą jesienią, niebem oraz… Formułą 1, czy muzyką elektroniczną. Znajdziecie mnie też na WirtualnaKlinika.pl.