EKSKLUZYWNY PROGRAM ODMŁADZAJĄCY

EKSKLUZYWNY PROGRAM ODMŁADZAJĄCY

1032
0
PODZIEL SIĘ

Poznaj nową propozycję Hotelu Spa Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. To skuteczny 3-dniowy program kompleksowej pielęgnacji twarzy!

Ekskluzywny program odmładzający adresowany jest do aktywnych kobiet i mężczyzn, oczekujących szybkich i widocznych rezultatów kosmetycznych w postaci likwidacji lub istotnego spłycenia zmarszczek, wyraźnej poprawy owalu twarzy oraz ogólnej kondycji cery.

Koncepcja programu opiera się na konsultacji z zespołem ekspertów, zdiagnozowaniu stanu skóry twarzy za pomocą aparatu do badania skóry oraz opracowaniu indywidualnego programu serii zabiegów odmładzających, dostosowanych do wieku biologicznego skóry, jej potrzeb i oczekiwanych spektakularnych efektów.

W programie wykorzystywane są zabiegi kosmetologiczne z użyciem najnowocześniejszych, profesjonalnych technologii Face Lab – peelingu wodnego, podczerwieni, fal radiowych i ultradźwięków oraz kombinacja sprawdzonych terapii z zakresu medycyny estetycznej z użyciem preparatów o wysokim stężeniu składników aktywnych (np. korekta i wypełnianie zmarszczek, mezolifting).

Przez cały czas trwania programu rezultaty działań wszystkich zabiegów nadzoruje lekarz medycyny estetycznej, a osobisty concierge będzie dokumentował proces zachodzących zmian odmładzania skóry.

Po 1-2 tygodniach od wykonania zabiegów odmładzających zalecana jest wizyta kontrolna u lekarza dermatologa w hotelu lub dowolnym Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris najbliższym miejscu zamieszkania.

Polecamy!