EKSPRESOWE NAWILŻANIE

EKSPRESOWE NAWILŻANIE

1522
0
PODZIEL SIĘ

Juvederm Hydrate

To podstawowy zabieg odmładzania i rewitalizacji cery – dobrze nawodniona skóra staje się gładsza, bardziej promienna i elastyczna. Polecamy ekspresowy zabieg głębokiego nawilżania Juvéderm Hydrate! 

Innowacyjne nawilżanie

Juvéderm Hydrate to preparat na bazie naturalnego kwasu hialuronowego, który działa na granicy naskórka i skóry właściwej. Nie jest jednak wypełniaczem ani preparatem do wolumetrii. To nowa kategoria zabiegów, zaprojektowana tak, aby nawilżyć skórę w najgłębszych warstwach oraz zwiększyć jej elastyczność. Stosuje się go przede wszystkim w obszarach, które najszybciej poddają się upływowi czasu i są podatne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Dotyczy to twarzy, szyi, dekoltu i dłoni, czyli najbardziej widocznych i odsłoniętych części ciała, które stanowią wizytówkę zdradzającą wiek i kondycję skóry.

Zobacz, na jakie części ciała można zastosować Juvéderm Hydrate:

Juvederm Hydrate

Jak działa kwas hialuronowy?

To obecnie jeden z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych składników odmładzających podawanych drogą iniekcji. Kwas hialuronowy to fizjologiczny składnik tkanek, który jest częścią macierzy międzykomórkowej skóry właściwej. Dlatego podany do skóry jest przez nią tak dobrze tolerowany. Działa w ten sposób, że wiążąc wodę w naskórku, pomaga nawilżyć skórę oraz nadaje jej objętości.

Niestety, proces utraty jego ilości rozpoczyna się już w młodym wieku – przykładowo, osoba czterdziestoletnia posiada w swojej skórze tylko 50% pierwotnego stanu. To właśnie z tego powodu, skóra wraz z upływającym czasem staje się wiotka, cienka, odwodniona, przybywa na niej linii i zmarszczek, a ubywa sprężystości i elastyczności.

Co wyróżnia Juvéderm Hydrate?

W jego formule zamieszczono drobnocząsteczkowy (gładki i jednolity), nieusieciowany kwas hialuronowy, wzbogacony o mannitol, substancję wpływającą na spowolnienie degradacji kwasu hialuronowego w skórze, a dodatkowo mającej silne działanie przeciwutleniające. Dzięki temu możesz liczyć na szybki efekt rewitalizacji i głębokiego nawilżenia.

Jak wygląda zabieg?

Juvederm HydrateJuvéderm Hydrate podawany jest drogą metody iniekcji śródskórnej przez lekarza medycyny estetycznej specjalnie przeszkolonego w metodach podawania kwasu hialuronowego. Potrzeba kilkunastu nakłóć, wszystko jest bezbolesne. Po zabiegu skóra może lekko obrzęknięta i zaczerwieniona, następnego dnia można wykonać makijaż. Zabieg trwa ok. 30 minut, kosztuje 800-1600 zł (w zależności od obszaru poddawanemu zabiegowi i ilości wykorzystanego preparatu). 

Listę gabinetów wykonujących zabieg znajdziesz na www.pieknatwarz.com.pl

Rezultaty zabiegu

Głębokie warstwy skóry zostają nawilżone, a drobne bruzdy i zmarszczki stają mniej widoczne. Skóra nabiera zdrowego i świeżego wyglądu oraz staje się aksamitna i bardziej elastyczna w dotyku. Badania i doświadczenia specjalistów potwierdzają, że stosowanie Juvéderm Hydrate należy do bardzo dobrze tolerowanych przez skórę zabiegów nawilżających. 

„Zabieg jest naprawdę ekspresowy, a jego efekty są odczuwalne w zasadzie zaraz po. Żadna kuracja kosmetykiem nie daje tak dogłębnego nawilżenia skóry. Cera natychmiast stała się promienna, gładka, aksamitna, elastyczna w dotyku. Polecam!” – Maria, lat 34

Preparat należy do rodziny preparatów Juvéderm na bazie kwasu hialuronowego, które pozwalają pokonać wiele mankamentów urody oraz rozwiązać problemy skóry poddającej się upływowi czasu. Z ich pomocą można osiągnąć widoczne i naturalne efekty – twarzy wypoczętej i odmłodzonej, a nie sztucznej i przerysowanej. 

Polecamy!

logo Juvederm Hydrate

Zobacz też efekty redakcyjnego testu iBeauty ZABIEGU MODELOWANIA UST JUVÉDERM ULTRA SMILE.