Elixir Max Factor

Elixir Max Factor

563
0
PODZIEL SIĘ

Max Factor Elixir

Znana z okładek najlepszych magazynów oraz pokazów mody, polska modelka Małgosia Bela została twarzą marki Max Factor. Małgosia będzie promować nową kolekcję Elixir: Ageless Elixir 2 w 1 podkład + serum, pomadkę Colour Elixir oraz konturówkę Colour Elixir Lip Liner.

Max Factor proponuje kosmetyki, którymi wykonasz makijaż, a jednocześnie będą one pielęgnować skórę. Takie połączenia lubimy najbardziej!

Max Factor ElixirW skład linii Elixir wchodzi:

  • podkład Ageless Elixir 2 w 1 podkład + serum (64,99 zł)
  • pomadka Colour Elixir (39,99 zł) –  ma nawilżającą formułę, wygładza usta
  • konturówka Colour Elixir Lip Liner (29,99 zł) – dzięki niej w łątwy sposób podkreślisz kształt ust i zadbasz o ich kondycję

Hitem tej kolekcji jest podkład Ageless Elixir, który pięknie wyrównuje koloryt cery, maskuje zmarszczki i przebarwienia. Co więcej, dzięki zawartości serum ma działanie nawilżające. Dodatkowo zawarty w nim filtr UV chroni przed fotostarzeniem. Specjalnie dobrane pigmenty zawarte w odbijają światło i są odporne na gromadzenie się w drobnych liniach i zmarszczkach.

Ageless Elixir 2 w 1 podkład + serum jest rozwiązaniem dla wielu kobiet, które zmagają się z problemem starzenia się skóry. Działa jak magiczny eliksir, który wypełnia i optycznie wygładza zmarszczki, maskując jednocześnie nierówny koloryt skóry. Stosowany codziennie sprawia, że składniki serum nawilżają i regenerują skórę, dzięki czemu twarz wygląda promiennie.

Wojtek Rostowski, oficjalny makijażysta marki Max Factor w Polsce

oprac. Kasia Kosieradzka