ESTEELAUDER.PL W NOWEJ ODSŁONIE

ESTEELAUDER.PL W NOWEJ ODSŁONIE

858
0
PODZIEL SIĘ

Estee Lauder sklep

Bardzo podoba się nam strona esteelauder.pl w nowej odsłonie! To nie tylko sklep, ale też baza wiedzy i ciekawostek związanych z samą marką i dbałością o urodę. Polecamy!

Esteelauder.pl to intuicyjna w użyciu strona www, która łączy nowoczesny i odważny design z nowatorską technologią. Strona esteelauder.pl to również sklep internetowy, inspirujące treści redakcyjne oraz oceny i recenzje produktów.

Nowoczesny i ambitny projekt strony zachęca kobiety do głębszego zainteresowania się etosem i filozofią marki. Strona czerpie z wyjątkowego dziedzictwa Estée Lauder opartego na trzech filarach – luksusie, innowacji i najwyższej jakości obsłudze klienta – które od wielu lat stanowią znak rozpoznawczy naszej marki w sektorze stacjonarnej sprzedaży produktów do pielęgnacji urody. „Esteelauder.com nie jest zwykłą stroną internetową. To prawdziwa cyfrowa wizytówka naszej marki, która wykorzystując potęgę technologii, kreatywności i ekskluzywności, dociera do kobiet i inspiruje je do całkiem nowego spojrzenia na własną urodę i Estée Lauder” – wyjaśnia Jane Hertzmark Hudis, Global Brand President w Estée Lauder.

Nowa wersja strony esteelauder.com (i esteelauder.pl) powstała w wyniku współpracy agencji kreatywnej Wednesday z wewnętrznym zespołem projektowym Estée Lauder pod przewodnictwem Richarda Ferrettiego – Globalnego Dyrektora Kreatywnego marki Estée Lauder. „Naszym celem było stworzenie luksusowego projektu, który nada sprzedaży kosmetyków całkiem nowego wymiaru” – wyjaśnia Ferretti. „Pragnęliśmy przyciągnąć klientki zdjęciami inspirowanymi światem mody oraz umożliwić im swobodę i łatwość zakupów za pośrednictwem interaktywnego, przyjaznego użytkowniczkom sklepu w nowoczesnej i doskonałej merytorycznie odsłonie. Głęboko wierzę, że udało nam się stworzyć stronę, na której nasze klientki będą często gościć.” 

Estee Lauder skleo

Główne atuty esteelauder.pl to:

  • Pełen katalog produktów: Jedyny autoryzowany sklep internetowy, w którym dostępny jest pełen asortyment marki, np. kolekcja klasycznych zapachów Estée Lauder.
  • Sprzedaż:  Zakupy online staną się łatwiejsze i przyjemniejsze dzięki przyjaznemu dla użytkowniczek sklepowi internetowemu oraz możliwości nabywania produktów pojawiających się w tekstach publikowanych w ramach The Estée Edit.
  • Oceny i rekomendacje: Nowa funkcja oceny i recenzji produktów zapewnia odwiedzającym wstęp do społeczności kobiecej, w ramach której za pośrednictwem interaktywnych treści wideo można podzielić się pomocnymi radami i rekomendacjami dotyczącymi produktów oraz ich ocenami. 
  • Inspiracja:  The Estée Edit obejmuje autorskie teksty redakcyjne rozmieszczone harmonijne na stronie esteelauder.pl. To niepowtarzalne połączenie inspirujących historii nawiązujących do wyjątkowego dziedzictwa Estée Lauder oraz artykułów koncentrujących się na charakterystycznej dla naszej marki nowoczesnej wizji urody oraz tematach lifestylowych. W ramach The Estée Edit publikowane są teksty z bogatych archiwów marki, profile inspirujących kobiet tj. Iman czy Aerin Lauder oraz artykuły przedstawiające osobistości ze świata mediów społecznościowych czy ambasadorki Estée Lauder. 

Polecamy: www.esteelauder.pl

Estee Lauder sklep