Farmona Herbal Care – nowości do pielęgnacji dłoni i stóp

Farmona Herbal Care – nowości do pielęgnacji dłoni i stóp

1256
0
PODZIEL SIĘ
herbal care stopy

Sezon na pokazywanie dłoni i stóp uznajemy za rozpoczęty! 🙂 I dlatego my pokazujemy Wam kolejne nowości z tej sfery pielęgnacji!

Farmona Herbal Care Oliwkowy odżywczy krem do rąk i paznokci (100 ml/7 zł)

Przeznaczony do pielęgnacji suchych i szorstkich dłoni. Odbudowuje warstwę lipidową naskórka i nawilża. Krem zawiera 91% naturalnych składników: ekstrakt z liści oliwnych, biokompleks roślinny, mocznik, masło Shea, wosk pszczeli, Inutec. Nie zawiera barwników, parabenów, alkoholu etylowego.

herbal careFarmona Herbal Care Różany odmładzający krem do rąk i paznokci (100 ml/7 zł)

Przywraca dłoniom młody wygląd, poprawia sprężystość skóry, opóźnia efekty starzenia, regeneruje skórę i wzmacnia paznokcie. Krem zawiera 90% naturalnych składników: ekstrakt z dzikiej róży, proteiny jedwabiu, witaminę E, Inutec. Nie zawiera barwników, parabenów, oleju parafinowego.

herbal careFarmona Herbal Care Lniany regenerujący krem do rąk i paznokci (100 ml/7 zł)

Przeznaczony do pielęgnacji szorstkiej i podrażnionej skóry dłoni. Intensywnie regeneruje, i zmiękcza skórę, koi podrażnienia. Krem zawiera 91% naturalnych składników: ekstrakt z lnu, mocznik, biokrzem, masło Shea, Inutec. Nie zawiera barwników, parabenów, alkoholu etylowego.

herbal careFarmona Herbal Care Oliwkowy krem odżywczy do stóp (100 ml/8 zł)

Przeznaczony do pielęgnacji suchej i szorstkiej skóry stóp. Uzupełnia niedobory substancji odżywczych, przeciwdziała przesuszeniu i regeneruje mikrouszkodzenia. Zapewnia aksamitną gładkość i miękkość. Krem zawiera 93% naturalnych składników: ekstrakt z liści oliwnych, biokompleks roślinny, alantoinę, wosk pszczeli, Inutec. Nie zawiera barwników, parabenów, alkoholu etylowego.

herbal careFarmona Herbal Care Szałwia krem do stóp przeciw nadmiernej potliwości (100 ml/8 zł)

Przeznaczony do pielęgnacji stóp z problemem nadmiernej potliwości. Działa przeciwbakteryjnie i antyperspiracyjnie. Zapewnia długotrwałą świeżość i pielęgnację skóry. Krem zawiera 93% naturalnych składników: ekstrakt z szałwii lekarskiej, biosiarkę, mentol, Inutec. Nie zawiera barwników, parabenów, oleju parafinowego.

herbal careFarmona Herbal Care Siemię lniane krem na pękające pięty (100 ml/8 zł)

Przeznaczony do pielęgnacji szorstkiej skóry stóp i pękających pięt. Przywraca gładkości i sprężystości skóry. Działa regenerująco i zmiękczająco, zapobiega pękaniu pięt. Krem zawiera 93% naturalnych składników: ekstrakt z lnu, mocznik, alantoinę, witaminy A, E i F, Inutec. Nie zawiera barwników, parabenów, alkoholu etylowego.

herbal care stopyFarmona Herbal Care dezodorant do stóp Werbena (150 ml/11 zł)

Dezodorant do stóp Herbal Care dzięki zawartości ekstraktu z werbeny, olejku citronellowego i aktywnego kompleksu Active DEO i mentolu, długotrwale odświeża i redukuje pocenie, wykazuje działanie łagodzące i antyseptyczne. Skutecznie chłodzi stopy, działa antybakteryjnie i eliminuje nieprzyjemny zapach, redukuje nadmierne pocenie, zmniejsza ryzyko podrażnień oraz wspomaga profilaktykę przeciwgrzybiczą. Nie zawiera soli aluminium, barwników, parabenów, silikonów.

herbal care dezodorantFarmona Herbal Care dezodorant do stóp i butów Czarna Mięta (150 ml/11 zł)

Dezodorant do stóp Herbal Care z czarną miętą dzięki zawartości ekstraktu z mięty, olejku citronellowego, aktywnego kompleksu Fresh DEO i ekstraktu z szałwii doskonale odświeża, działa antyseptycznie i przeciwzapalnie. Neutralizuje zapach stóp i butów, działa przeciw potowo i antybakteryjnie, wspomaga profilaktykę przeciwgrzybiczą. Nie zawiera barwników, parabenów, silikonów.

herbal care dezodorant