Delpos – co myślicie o tym produkcie?

Strona główna Działy URODA WŁOSY Delpos – co myślicie o tym produkcie?

• Autor
    Wpisy

chachki
    Użytkownik

Hejkaaaa!! Jestem ciekawa czy znajde kogos kto zna i moze się wypowiedziec jakos bardzo na temat szampnu plynu i maski do wlosow, a raczej… wypadania włosów. Szukam jakis informacji na ten temat od jakiegos czasu i nie moge na dana chwile jeszcze niczego znalezc co by poruszalo temat tego ile mniej wiecej trzeba czekac na takie zmiany widoczne jezeli chodzi leczenie skory glowy i tego by te wlosy rosly zdrowo i nie wypadaly. Widze w sumie to co jest w INCI ale nie znam sie na tym az tak bardzo by wiedziec co i jak ma dzialac na wlosy. Wiem jak dzialaja rzeczy na skore twarzy i ogolnie na cialo ale jezeli o wlosy chodzi to tylko wiem ze mam sredniopory, wiem czym sa humektanty, proteiny, emoliety, ale reszta dla mnie nie bardzo jest znana. Jezeli ktos jest w stanie podpowiedziec mi co i jak dziala to bede super wdzieczna.

rumiana
    Użytkownik

Jeżeli chodzi o to co ma tam działać w tym zestawie to w szamponie masz: ekstrakt z nagietka (wzmacnia cebulki i stymuluje wzrost nowych włosów), zielona herbata (stymuluje wzrost tzw. baby hair), mleczko pszczele (przywraca równowagę przetłuszczającej się skórze głowy), mięta pieprzowa (stymuluje mikrokrążenie, a to przekłada się na pobudzenie porostu włosów).
    płyn: ekstrakt z kory chinowej (stymuluje porost włosów), miłorząb japoński (wzmacnia i nawilża włosy), niacynamid (regeneruje i nawilża włosy), arnika górska (wypełnia łuski włosów).
    maska: mocznik (nawilża i zmiękcza włosy), olej jojoba (nawilża włosy, a także działa antyoksydacyjnie), keratyna roślinna (potrzebnych do odbudowy struktury włosa).
    Przykłady tego co znam ze składów i wiem na co się to składa jeżeli chodzi o nakładanie włosów. Sama tego zestawu nie mam, ale serio się zastanawiam nad kupnem, bo wszystko wygląda ciekawie i daje szanse, ze jest naturalny zestaw który może działać na to by te włosy nie wypadały 🙂

michaellka89
    Użytkownik

za to ja go mam jak cos

chachki
    Użytkownik

O rety! Jestem w szoku ze pojawily się tutaj jakies odpowiedzi bo nie spodziewalam sie tego. Widze ze jest juz tutaj opis co jest w tych kosmetykach i troche sie juz rozjasniło jezeli chodzi inci. W sumie to jest to dosc bardzo ciekawe bo nie tak jak wymieniasz te wszystkie rzeczy to moze o kilku tylko slyszalam hahaha. No i fajnie ze znalazla się kolejna osoba ktora ma ten kosmetyk. Jak to u Ciebie wszystko wyglądalo? Podzialalo? Dalo jakies efekty? Jak on dziala u Ciebie na skore glowy?

michaellka89
    Użytkownik

1. nakladalam wszystkie trzy kosmetyki co 2 albo 3 dni kiedy myje wlosy
    2. podzialalo
    3. po jakims czasie na pewno. widze to na zasadzie czesania wlosow wypadaja one zdecydowanie mniej
    4. normalnie. szampon czysci i dziala dobrze, plyn dziala, maska nawilza i gladzi wlosy.

rumiana
    Użytkownik

Chyba sama sobie też go kupie, bo jestem ciekawa tego zestawu. Ogólnie jeżeli chodzi o skład to jak pisałam jest ok, ale dobrze mieć potwierdzenie u jakiejś jeszcze osoby 🙂 Ile u Ciebie czasu zajęło zanim zobaczyłaś zmiany @michaellka89?

michaellka89
    Użytkownik

nie pamietam tego dokladnie ale wydaje mi sie ze po okolo poltorej miesiaca ale nie chce dokladnie mowic bo serio nie pamietam. predzej widzialam juz poprawe ale tak ze ktos mi powiedzial ze mi odroslo wiecej wlosow to wlasnie jakos po tym czasie. kolejna sprawa ze na plaszczu juz widzialam ze jest mniej wlosow do zbierania. nadal jestem w procesie ale jest o niebo lepiej niz bylo.

zuzou
    Użytkownik

UWIELBIAM DELPOS <3 Uratował mi czuprynę bo jednak to jest serio jedyny kosmetyk który mi pomógł, a próbowałam już wielu dziwnych rzeczy już na skórę głowy. No i jest jak jest czyli włosy rosną i nie wypadają, ale DAJ MU CHWILE CZASU, więc tak kilka miesięcy musisz mu dać by się wszystko rozkręciło i leczyło.

chachki
    Użytkownik

Nie dałam w sumie o tym znać, ale mam już zestaw od końca września i jakoś się zbytnio tak nie odzywałam bo sprawdzam go na sobie i co prawda to ok. 2 tygodnie nakładania i
    daję mu czas, ale jak na razie jestem zadowolona, bo widzę, że też i włosy inaczej się noszą w ciągu nakładania tych kosmetyków. Tak jakby mniej się przetłuszczają chyba..

You must be logged in to reply to this topic.