Konkurs – wygraj zabieg Epilfree!

• Autor
    Wpisy

Zapraszamy do konkursu, w którym można wygrać wyjątkowy zabieg trwałej depilacji owłosienia – bez użycia lasera! Metodę Epilfree można stosować latem, usuwa nawet jasne włoski!

Do wygrania mamy 3 zaproszenia na zabieg – każdy z laureatów będzie mógł poddać się zabiegowi w wybranym przez siebie gabinecie (ich pełną listę znajdziesz na http://www.epilfree.pl).

Zadanie konkursowe polega na rozwinięciu wypowiedzi:
    „Gładkie ciało to dla mnie…”

Uwaga! Pełna wypowiedź może się składać maksymalnie z 5 zdań!
 Należy wstawić ją w tym dziale, poniżej. Podajcie też, z jakiego miasta pochodzicie lub w jakim byłoby Wam najwygodniej wykonać zabieg.
    Wypowiedź powinna być napisana specjalnie na ten konkurs, jeden użytkownik (zarejestrowany pod jednym nickiem!) może zgłosić tylko jedną propozycję.

Konkurs trwa od 9 do 23 czerwca 2014.
    Szczegóły na:
    https://ibeauty.pl/artykuly,4,84,5124,konkurs-wygraj-zabieg-epilfree

Zapraszamy!

J.u.lia
    Użytkownik

Gładkie ciało to dla mnie obowiązkowy element lata. Upały zmuszają nas do odkrywania coraz więcej ciała, które, nie może straszyć czarną sczeciną. Depilacja w dzisiejszych czasach nie jest jakimś dziwnym, ekstrawaganckiej zabiegiem. Jest codziennością, obowiązkiem który wykonując pokazujemy szacunek innym i samej sobie.

marta_1234
    Użytkownik

Gładkie ciało to dla mnie…

Gładkie ciało to dla mnie coś bardzo ważnego. Także niezbędnego latem. Jedna z wielu przyjemności, która sprawia radość.

agoolas
    Użytkownik

Gładkie ciało to dla mnie…

Gładkie ciało to dla mnie bardzo ważna sprawa.
    Zwłaszcza latem, kiedy chcemy czuć się piękne, prawie nie ubrane, zwiewne, opalone. Żeby osiągnąć dobre samopoczucie, trzeba zadbać o to, aby gładkie ciało uzyskać.
    W jaki sposób, czym, czy bezboleśnie i na długo? Trzeba dać się przekonać fachowcom, którą metodę stosować!

natalka.cz
    Użytkownik

Gładkie ciało to dla mnie priorytet w dbaniu o wygląd 😉 Moim najgorszym koszmarem byłoby straszenie przechodniów włoskami ukazującymi się tu i ówdzie, szczególnie w letniej, zwiewnej sukience, brrr! A że matka natura obdarzyła mnie włosiem bujnym niczym wąs Adama Małysza, to codzienna depilacja zajmuje mi sporo czasu – miło byłoby oszczędzić go na bardziej przyjemne czynności 😉

@natalka.cz 125368 wrote:

Gładkie ciało to dla mnie priorytet w dbaniu o wygląd 😉 Moim najgorszym koszmarem byłoby straszenie przechodniów włoskami ukazującymi się tu i ówdzie, szczególnie w letniej, zwiewnej sukience, brrr! A że matka natura obdarzyła mnie włosiem bujnym niczym wąs Adama Małysza, to codzienna depilacja zajmuje mi sporo czasu – miło byłoby oszczędzić go na bardziej przyjemne czynności 😉

Bydgoszcz 😉

marzusiak
    Użytkownik

Gładkie ciało to dla mnie priorytet zwłaszcza latem, kiedy pod wpływem słońca pokazujemy coraz więcej ciała. Do pięknych gładkich nóg, zwiewna sukienka to tylko dodatek, to na nie patrzą przechodni mężczyźni. Poza tym golenie powinno być dla każdej z pań na porządku dziennym ze względów higienicznych. 🙂

@marzusiak 125370 wrote:

Gładkie ciało to dla mnie priorytet zwłaszcza latem, kiedy pod wpływem słońca pokazujemy coraz więcej ciała. Do pięknych gładkich nóg, zwiewna sukienka to tylko dodatek, to na nie patrzą przechodni mężczyźni. Poza tym golenie powinno być dla każdej z pań na porządku dziennym ze względów higienicznych. 🙂

Siedlce

Novabella
    Użytkownik

Gładka skóra to dla mnie wizytówka zadbanej kobiety, widoczna szczególnie teraz, gdy robi się coraz cieplej.
    To skóra przyciągająca wzrok, zdrowa i bez skazy, do tego mega kobieca i seksowna.:)
    To must have tego lata!

justyna1
    Użytkownik

Gładkie ciało to dla mnie obowiązek a zarazem forma satysfakcji. Obowiązek bowiem trzeba poświęcić sporo czasu na depilację czy masaże a forma satysfakcji bo uwielbiam jak mąż mnie dotyka i szepcze-Kochanie jaką ty masz gładką skórę. Nie cierpię mieć na ciele zbędnych włosków czy jakichkolwiek krostek bowiem denerwuje mnie i wprowadza dyskomfort zarówno fizyczny jak i psychiczny. Dla gładkiego ciała jestem w stanie zrobić wiele bowiem gładkie ciało to piękne ciała i ja takie chcę. A poza tym moje gładkie ciało to najlepsza wizytówka mnie samej:)

Rybnik

agasam9
    Użytkownik

brak krępacji latem, gotowość do każdego wyjścia i mnóstwo zaoszczędzonego czasu

LadyGryf
    Użytkownik

Gładkie ciało to dla mnie komfort i gwarancja swobodnego, naturalnego zachowania, w coraz cieplejsze polskie lato.

Warszawa

agf
    Użytkownik

Gładkie ciało to dla mnie pierwszy krok w stronę lata!
    U kobiet gładka skóra, u mężczyzn wypięta klata.
    Zadbane, miłe w dotyku, od balsamu błyszczące,
    nawet krótkie nogi mogą być pociągające!
    I choć może nie tak piękna, nie tak wysoka i ciut za wielka
    to z gładkim, wydepilowanym ciałem czuję się jak Victoria’s Secret modelka 😉

Ewelina550
    Użytkownik

Gładkie ciało 🙂

Gładkie ciało to dla mnie absolutnie podstawa podstaw:) Coś co muszę mieć. Coś co sprawia, że czuję się kobieco, pięknie i subtelnie. Coś co kusi i przyciąga płeć przeciwną…

agastar79
    Użytkownik

Gładkie ciało dla mnie to …codzienność jak oddychanie, zębów rano szorowanie, porannej kawy wypijanie, o 12:00 dzwonów wybijanie czy przy zapachu bzu kichanie. Jestem depilacyjną despotką i zbędnych włosków na ciele nie toleruje, jak Madonna z buszem pod pachami nie pozuje. Po kolei każdą część ciała…bikini, pachy, nogi depiluje dobrze tylko że natura słaby zarost dała i wąsika w genach nie przekazała

aneta817
    Użytkownik

„Gładkie ciało to dla mnie…” idealny dodatek do modnej sukienki.

dostojewska
    Użytkownik

o mały włos od skrępowania

Gładkie ciało to dla mnie gładkie myśli 🙂 Tylko w zadbanym, estetycznym i dopieszczonym ciele, moja wyobraźnia i zmysły czują się swobodnie, a umysł jest w stanie pokusić się o trochę letniego szaleństwa, bez hamulców w postaci dyskretnych kompleksów na tle zbędnego owłosienia. W przeciwnym razie – jestem o mały włos od skrępowania ruchów i fantazji…

You must be logged in to reply to this topic.