Nauka techniki manipulacji

Strona główna Działy OFF TOPIC Nauka techniki manipulacji

Wyświetlanie 1 wpisów (z 4 wszystkich)
 • Autor
  Wpisy
 • #556037

  ragi
  Użytkownik

  Czy sama nauka przez internet jest wystarczająca, by nauczyć się technik manipulacji oraz wywierania wpływu? Czy może jednak odbycie odpowiednich szkoleń to podstawa?

  #556044

  gerk
  Użytkownik

  Przez internet możesz nauczyć się dość porządnie podstaw. Jednak jeśli chodzi o naprawdę porządne efekty, to raczej polecałabym wybrać się na jakieś szkolenie. Nie wiem też do czego jest Ci to potrzebne, bo jeśli tylko do zwykłych codziennych sytuacji, to nie wiem czy będzie to aż tak konieczne, sama musisz sobie odpowiedzieć na to pytanie.

  #556047

  ragi
  Użytkownik

  Chyba na początek trochę podszkolę się online, a potem z jakaś minimalną wiedzą udam się na kurs. Zastanawiam się jeszcze tylko, czy w Polsce są jakieś sensowne portale na ten temat, czy trzeba szukać na zagranicznych stronach?

  #556070

  gerk
  Użytkownik

  W Polsce temat nie jest mocno rozwinięty, jednak jest kilka specjalistycznych stronek, za pomocą których pozyskasz trochę wiedzy, a jednym z popularniejszych jest z pewnością http://socjotechnik.specjalista.eu/ i w moim przypadku okazała się być nieoceniona, bo dzięki niej udało mi się łagodnie wejść w temat, przez co się nie zraziłam natłokiem wiedzy i zaczęłam z łatwością rozumieć ten temat.

Wyświetlanie 1 wpisów (z 4 wszystkich)

You must be logged in to reply to this topic.