remont domu

 • Autor
  Wpisy
 • #549554

  zuzmaz
  Użytkownik

  Hej, pierwszy raz robię generalny remont i mam takie pytanie: wywóz gruzu, możecie coś mi polecić?

  #550328

  aamanda
  Użytkownik
  #550860

  ela78
  Użytkownik

  Ja też jestem w trakcie remontu, i w sumie wszystko wymieniamy, drzwi, płytki, podłoga. Największy problem mam z wyborem paneli i jakie listwy podłogowe wybrać. Nie chciałabym mieć ciemnej podłogi, ale z drugiej strony bo je się że na jasnych wszystko będzie widać. Bardziej też się obawiam o jakość bo wiadomo są panele gdzie szybko się niszczą. Jakie polecacie najlepsze i wytrzymałe ?

  • This reply was modified 9 miesiące, 4 tygodni temu by  ela78.
  #551543

  martaa88
  Użytkownik

  Jeśli robisz generalny remont domu to na pewno zainteresują Cię też takie kwestie jak armatura łazienkowa czy armatura kuchenna. W tym celu warto rozejrzeć się w internecie. Można zamówić wszystko wygodnie do domu bez wychodzenia z niego. Ja polecam stronę https://mestspj.pl/ .

  #551779

  ninaaa1
  Użytkownik

  Znasz firmę https://vitopolska.com/? Jeżeli nie, a potrrzebujesz nowych drzwi czy okien, bardzo serdecznie ci ich polecam!

  #551855

  marzenka0887
  Użytkownik

  No właśnie można gdzieś wywieść za darmo, ale do iluś tam kg. Poza tym trzeba już zapłacić jakiejś firmie. :/ Właśnie też mam z tym problem. Robię remont, nawet zamawiam wylewki podłogowe Łódź ale musze jeszcze zapłacić za wywóz.

You must be logged in to reply to this topic.