Spotykanie się na seks

Strona główna Działy ZDROWIE I PSYCHOLOGIA PRACA Spotykanie się na seks

 • Autor
  Wpisy
 • #556186

  ragi
  Użytkownik

  Nie współżyłam z mężczyzną już od prawie 3 lat. Trochę długo i są wieczory, gdy chętnie poszłabym z kimś do łóżka, ale jakoś do tej pory zawsze się przeciw temu opierałam, ponieważ uprawiałam seks, tylko będąc w związku. Powoli jednak zmieniam trochę nastawienie i zastanawiam się, czy nie warto znaleźć jakiegoś partnera tylko i wyłącznie do seksu. Macie na ten temat jakieś zdanie, a może same byłyście w podobnym związku opartym na seksie?

  #556189

  gerk
  Użytkownik

  To jest Twoje życie i sama decydujesz co z nim robisz. Jeśli brakuje Ci faceta, to zawsze możesz wejść w jakąś relację opartą na seksie, czasem można nawet na tym zarobić, jeśli interesowałby Cię sponsoring.

  #556194

  ragi
  Użytkownik

  Zarobić? Tylko w jaki sposób? Chodzi Ci o wystawienie ogłoszeń w internecie i umawianie się z losowymi ludźmi? Jeśli tak, to raczej mnie nie to interesuje, bo szukałabym jednego partnera, aby nawiązać stałą relację.

  #556195

  gerk
  Użytkownik

  Nie trzeba wcale spotykać się z wieloma losowymi ludźmi. Można znaleźć jednego sponsora, z którym wejdziesz w stałą „współpracę”, no a takiego sponsora najprościej znaleźć w sieci.

  #556219

  ragi
  Użytkownik

  Znasz jakieś konkretne strony, gdzie będzie to stosunkowo proste? Trochę szukałam przez ten czas, ale nie znalazłam niestety nic ciekawego.

  #556220

  gerk
  Użytkownik

  W ostatnim czasie na dużej popularności zyskał portal https://www.escort.pl i są tam tysiące ogłoszeń na temat płatnego seksu. Sądzę, że warto nad nim pomyśleć w pierwszej kolejności.

You must be logged in to reply to this topic.