Szkoła policealna kierunek Kosmetyka – Cosinus

Strona główna Działy URODA Szkoła policealna kierunek Kosmetyka – Cosinus

• Autor
    Wpisy

weronikaulik
    Użytkownik

Hej, czy któraś z Was może uczęszczała na kierunek Kosmetyka do szkoły policealnej Cosinus? Zamierzam rozpocząć naukę w tym kierunku od przyszłego semestru, jednak wolałabym się jeszcze wcześniej zapytać Was, czy to słuszny wybór.

weronikaulik
    Użytkownik

🙂

• This reply was modified 3 tygodni, 6 dni temu by  weronikaulik.

amelka889
    Użytkownik

Ja mieszkam w Łodzi i zdecydowałam się na szkołę policealną w kierunku Kosmetyka w Cosinus z czego jestem naprawdę zadowolona. Mają dobrze przygotowane placówki, pozytywnych i dobrze przygotowanych nauczycieli którzy są chętni do przekazywania wiedzy, a do tego całkowicie za darmo. Zajęcia w systemie zaocznym nie kolidowały mi z codzienną pracą, a sam egzamin OKE zdałam bez większych trudności.

paulinam45
    Użytkownik

Jestem na tak! Sama kończyłam kierunek Kosmetyka w Cosinus Łódź rok temu. Uważam, że była to dobra decyzja zawodowa z mojej strony. Nie traciłam zbyt dużo czasu na naukę na studiach dziennych które raczej większych możliwości by mi nie dały (szczególnie, ze zawsze chciałam pracować w salonie kosmetycznym). Teraz zdobywam doświadczenie w pracy, a niedługo planuję zacząć także swoją działalność. Trzymam kciuki za Wasz rozwój, a wy trzymajcie za mój 🙂

dominikawel
    Użytkownik

Cosinus dobrze przygotowuje do egzaminów OKE, ponieważ sam z resztą kończyłem kierunek Masażysty i poszło mi super (bez poprawek), ale i szybko znalazłem pracę w zawodzie.

amelka889
    Użytkownik

Zgadzam się, jeśli mówimy o dobrym przygotowaniu do pracy (a nie samym papierku) oraz uzyskaniu konkretnych umiejętności potwierdzonych egzaminem OKE to jestem zdecydowanie za wyborem Cosinus, wśród szkół policealnych moim zdaniem ciężko o lepszą konkurencję.

You must be logged in to reply to this topic.