Walka z trądzikiem

Strona główna Działy URODA PIELĘGNACJA I KOSMETOLOGIA Walka z trądzikiem

Wyświetlanie 1 wpisów (z 4 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy

dominikawel
    Użytkownik

U mnie niestety systematycznie pojawiał się problem z trądzikiem pomimo mojego już dość zaawansowanego wieku (bo jestem po 30-ce). Ze względu na podpowiedzi przyjaciółki postawiłam na kosmetyki pielęgnacyjne od Nanili i teraz zdecydowanie polecam sprawdzić jakie produkty mają i dobrać te dopasowane pod konkretną cerę, wiek itd. Pozdrawiam serdecznie i oby ta nierówna walka z trądzikiem i u Was była zwycięska

bebina
    Użytkownik

Ja miałam bardzo problemową skórę. Tłusta i z tendencją do łojotoku. Czesto chodze do Nice Spa, gdyż moja cera wymaga szczególnej opieki. Polecono mi zrobienie peelingu chemicznego TCA. Trochę się obawiałam ,ale zupełnie niepotrzebnie. Fakt skóra nie wyglądała ładnie, już po zabiegu,ale po ok dwóch tygodniach ładnie wszystko się złuszczyło i wygląda to bardzo dobrze. Cera faktycznie bardzo zyskała na wyglądzie.

jadwinia
    Użytkownik

Mnie bardzo pomogła antykoncepcja. Od kiedy lekarz przepisał mi belarę to problem z trądzikiem zniknął, wiadomo ze nie od razu ,ale cera bardzo sie poprawiła po kilku tygodniach.

janka99
    Użytkownik

A czy używałyście peelingów enzymatycznych do cery problematycznej? Ja właśnie czytałam o nich wiele pozytywów i zastanawiam się nad tym, aby zamówić dla siebie taki peeling: https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/Clochee-Delikatny-Peeling-Enzymatyczny-100ml/1137 . Co możecie mi jeszcze doradzić w tej kwestii?

Wyświetlanie 1 wpisów (z 4 wszystkich)

You must be logged in to reply to this topic.