WYGRAJ ZESTAW VELVET! (ZAKOŃCZONY)

Strona główna Działy REDAKCJA iBEAUTY.PL ZAKOŃCZONE KONKURSY WYGRAJ ZESTAW VELVET! (ZAKOŃCZONY)

• Autor
    Wpisy

Zapraszamy do konkursu, w którym możecie wygrać supernagrody od Velvet! Do wygrania mamy aż 20 zestawów – w każdym znajdziesz chusteczki nawilżające Velvet Baby (w dwóch wariantach), które zapewnią delikatną pielęgnację Waszym ukochanym pociechom. A do tego płatki kosmetyczne Velvet do demakijażu oczu i chusteczki uniwersalne w dekoracyjnym opakowaniu.

Zadanie konkursowe polega na rozwinięciu zdania:

Z Valvet Baby daję mojemu dziecku…

Wypowiedź powinna być napisana specjalnie na ten konkurs, jeden użytkownik (zarejestrowany pod jednym nickiem!) może zgłosić tylko jedną propozycję.

Odpowiedzi wpisujcie w tym temacie poniżej. Konkurs trwa od 9 do 23.03.2016.

Zapraszamy!

Velvet, konkurs, chusteczki Velvet

Monika
    Monika
    Użytkownik

Z Velvet Baby daję mojemu dziecku… Ochronę , ponieważ Moje dziecko ma bardzo wrażliwą skórę. Chusteczki działają łagodząco i kojąco na podrażnienia pozostawiając pupę Mojego dziecka miękka i przyjemną w dotyku.

koliber
    Użytkownik

Z Velvet Baby daję mojemu dziecko wszystko co bezpieczne, łagodne i sprawdzone. Daję mu najlepszą pielęgnację, czystość, świeżość oraz miękkość. Z Velvet Baby daję mojemu dziecku dotyk aksamitu, miękką, gładką skórę oraz delikatność. Daję mu to co najlepsze.

codzienna
    codzienna
    Użytkownik

Ten konkurs odpuszczam sobie,ponieważ nie mam tak malutkich dzieci ale tak na prawdę czekam z niecierpliwością aż zostanę babcią ,może wtedy taki konkurs dla mnie będzie 🙂

nigarkalfa
    nigarkalfa
    Użytkownik

Z Velvet daje mojemu dziecku milosc,czulosc i delikatnosc. Stosujac te mile dla skory dziecka produkty sprawiam,ze bedzie sie ono usmiechalo do mnie bo Velvet potrafi wyczuc potrzeby delikatnej skory maluszka i otacza go troska .W koncu lagodnosc to dewiza firmy.

marrti
    Użytkownik

Z Velvet Baby daję mojemu maluszkowi komfort czystej i zadbanej skóry bez podrażnień. Chusteczki Velvet Baby są najlepsze,a ja chcę dawać mojemu dziecku tylko to co najlepsze.

swita77
    Użytkownik

Z Velvet Baby daję mojemu dziecku najlepszą ochronę, na jaka zasługuje jego wrażliwa skóra. Velvet Baby jest delikatny, matczyny, pełen miłości dotyk kojący skórę. Velvet sprawia, że dzieciństwo jest bezpieczne, radosne i pełne dobrych wspomnień 😉

czuszka
    czuszka
    Użytkownik

Z Velvet Baby daję mojemu dziecku wszystko to, co mnie moi rodzice daliby gdyby takie produkty istniały trzydzieści lat temu: bezpieczeństwo, ochronę, doskonałą pielęgnację i miłość- bo tak właśnie objawia się troska o zdrowie i bezpieczeństwo swojego dziecka. Każda mama wybiera dla swojej pociechy to co najlepsze a ja chcę żeby mojej córce dzieciństwo kojarzyło się z zapachem rumianku, delikatnością i subtelnością jaką zapewnia Velvet!

Alicja28432
    Użytkownik

Z Velvet Baby daje mojemu dziecku BEZPIECZENSTWO- ono jest najwazniejsze. KOMFORT- gdyz kazde dziecko uwielbia gdy nic je nie podraznia. LEKKOSC- Po pielegnacji. MILOSC- wyrazam milosc wybierajac Velvet Baby. RADOSC- nie ma nic lepszego od zadowolonej minki dziecka.

mewho
    Użytkownik

Z Velvet Baby daję memu dziecku:
    – delikatność, której tak bardzo potrzebuje
    – właściwą pielęgnację, której oczekuje
    – bezpieczeństwo, na które zasługuje

annwyr
    Użytkownik

Z Velvet Baby daję mojemu dziecku ukojenie i ochronę, ponieważ ma bardzo wrażliwą skóre i często ma uczulenie. Daję również bezpieczeństwo.

agnethia
    Użytkownik

Z Velvet Baby daję mojemu dziecku łagodną pielęgnację i skuteczne oczyszczanie jego delikatnego i wrażliwego na każdy dotyk ciałka.

len66
    Użytkownik

Z Velvet Baby daję mojemu dziecku komfort na codzień. Żadna mama nie wyobraża sobie pielęgnacji dziecka bez odpowiednich kosmetyków. Dbamy o delikatną skórę naszego maluszka. A dzięki chusteczką nawilżającym Velvet które zawierają aloes i rumianek, skóra dziecka jest delikatna i miękka. I dzięki chusteczkom taka właśnie zostanie.

Agussek
    Użytkownik

Z Velvet Baby daję mojemu dziecku czystość, świeżość i najlepszą pielęgnację każdego dnia.

shiva
    shiva
    Użytkownik

Te chusteczki są tak delikatne dla skóry mojego dziecka, że nie muszę się martwić czy będzie miało od tego jakieś podrażnienia albo uczulenie, są po prostu idealne. Jeden z wielu sposobów, dzięki któremu troszczę się o swoje dziecko i ono również dzięki nim czuje się komfortowo 🙂

You must be logged in to reply to this topic.