Golarki SensoTouch 2D – Philips

Golarki SensoTouch 2D – Philips

385
0
PODZIEL SIĘ

Nowe golarki Philips Senso Touch 2D to nie tylko dokładne golenie, ale i delikatny kontakt ze skórą.

Dzięki idealnemu dopasowaniu ruchomych głowic golarki SensoTouch 2D w delikatny sposób golą nawet najkrótszy zarost!  Wodoodporna konstrukcja golarek pozwala na komfortowe golenie na sucho lub odświeżające golenie na mokro z użyciem pianki lub żelu, dzięki czemu nie musisz zmieniać swoich dotychczasowych przyzwyczajeń a codzienne golenie przestaje być rutynową czynnością. Nakładane trymery precyzyjnie przytną baczki lub wystylizują brodę. Starannie wykonana golarka o przemyślanych funkcjach jest nie tylko skutecznym i trwałym urządzeniem, ale także ozdobą na łazienkowej półce.

Perfekcyjny zarost stanowi dla wielu mężczyzn podstawę dobrego wyglądu. Gładka, promienna skóra bez podrażnień to bardzo ważny element wizerunku oraz wizytówka w codziennych kontaktach z otoczeniem. Tymczasem golenie bywa prawdziwym utrapieniem szczególnie wtedy, gdy towarzyszą mu podrażnienia skóry lub efekty golenia nie są zadowalające. Philips SensoTouch ze swoją delikatnością i dokładnością spełniają najbardziej wygórowane oczekiwania mężczyzn. Tegoroczna nagroda magazynu Men’s Health przyznana golarce SensoTouch RQ1175 w kategorii najlepsze urządzenie potwierdza jej skuteczność i niezawodność.

Co wyróżnia SensoTouch 2D?

Zastosowany w golarkach system GyroFlex 2D sprawia, że głowice łatwo dopasowują się do kształtu twarzy a także zapewniają mniejszy nacisk oraz mniej podrażnień przy dokładnym goleniu.

Głowice golące DualPrecision mają szczeliny do golenia normalnych włosków i otwory chwytające nawet najkrótszy zarost. System podwójnych ostrzy unosi włosy i przycina je na linii skóry zapewniając dokładniejsze golenie.

Zastosowanie systemu Aquatec pozwala wybrać sposób golenia – można zdecydować się na wygodne golenie na sucho lub odświeżające golenie na mokro z użyciem pianki lub żelu, tak by dodatkowo chronić skórę.

Technologia SkinGlide zmniejsza tarcie i pozwala na płynny ruch wzdłuż skóry zapewniając proste i dokładne golenie.

Delikatny dla skóry nakładany trymer do brody (RQ1175, RQ1195) umożliwia modelowanie na wiele sposobów zarówno 3-dniowego zarostu o długości 0,5mm jak i krótkiej brody o długości 5mm. Zaokrąglone końcówki i regulowana nasadka grzebieniowa zapobiegają podrażnieniom skóry.

System Jet Clean golarki SensoTouch RQ1195 służy do czyszczenia i smarowania ostrzy a także do ładowania akumulatora po każdym użyciu.

Golarka SensoTouch RQ1155 została dodatkowo wyposażona w precyzyjny trymer doskonały do przycinania wąsów i bokobrodów.

 

Ceny golarek Philips SensoTouch 2D :

RQ1195 – 1049PLN

RQ1175 – 729PLN

RQ1155 – 639PLN

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułClick&Style – Philips
Następny artykułMaść VapoRub – Vicks
Ciągle się uczę kolorowego i pięknego świata urody. Wierzę w moc natury, dlatego uwielbiam poznawać (by później zastosować) ciekawostki związane z naturalną pielęgnacją i zdrowym trybem życia (oczywiście używam też tradycyjnych kosmetyków ;) ) Zachwycam się pięknem i to nie tylko modą z lat 50. czy makijażem, ale i ponurą jesienią, niebem oraz… Formułą 1, czy muzyką elektroniczną. Znajdziecie mnie też na WirtualnaKlinika.pl.