Trzy produkty na ratunek zniszczonym włosom

Trzy produkty na ratunek zniszczonym włosom

4568
0
PODZIEL SIĘ

Jeśli Twoje włosy potrzebują naprawdę intensywnej regeneracji, powinnaś poznać bliżej te trzy produkty – są przyjemne w aplikacji, skutecznie działają i pięknie pachną 😉

Living Proof Restore Perfecting Spray – spray odbudowujący (236 ml/121 zł)

Spray zapewnia szybkie wzmocnienie i nawilżenie suchym i zniszczonym włosom, sprawiając, że stają się zdrowsze i piękne. Restore Perfecting Spray przywraca włosom wytrzymałość, naturalny blask i ułatwia rozczesywanie. To produkt idealny dla wszystkich rodzajów włosów.

Stosowanie: aplikować na wilgotne, świeżo umyte włosy, następnie stylizować.

kevin living proofOlaplex No. 3 Hair Perfector – Kuracja do włosów (100 ml/109 zł)

System pielęgnacji włosów Olaplex stosuje w trakcie zabiegu koloryzacji w salonie. Został on stworzony, aby replikować i regenerować mostki dwusiarczkowe włosów, które ulegają zniszczeniu lub zerwaniu w trakcie zabiegów chemicznych takich jak koloryzacja, rozjaśnianie, działanie wysokiej temperatury czy też poprzez uszkodzenia mechaniczne. Dzięki unikalnej, opatentowanej formule, Olaplex odbudowuje zerwane mostki dwusiarczkowe włosów sprawia, że są one zregenerowane, miękkie, gładkie i idealnie błyszczące już po jednym zabiegu. System Olaplex umożliwia radykalną zmianę koloru włosów pozostawiając je w idealnej kondycji. Dzięki zabiegowi Olaplex, znana celebrytka – Kim Kardashian zmieniła kolor włosów bez niszczenia ich struktury. Dla podtrzymania efektu opracowano produkt No.3 Hair Perfector, który stosuje się pomiędzy zabiegami w domu. Żaden z produktów Olaplex nie zawiera silikonów, siarczanów, ftalanów, DEA, aldehydów, glutenu i nigdy nie był testowany na zwierzętach.

Sposób stosowania: obfitą ilość produktu nakładamy na mokre (nieumyte wcześniej szamponem, jedynie dobrze zmoczone) i dobrze osuszone ręcznikiem włosy, które następnie przeczesujemy grzebieniem. Produkt pozostawiamy na minimum 10 minut lub dłużej. Następnie spłukujemy włosy i myjemy je szamponem i nakładamy odżywkę. W razie potrzeby można stosować częściej niż raz w tygodniu.

olaplex

Kevin.Murphy Re.Store – Oczyszczająca włosy kuracja odbudowująca (200 ml/145 zł)

Re.Store to produkt, który skutecznie oczyszcza i odżywia włosy bez wytwarzania piany. Skoncentrowana formuła to dawka czystego roślinnego białka, które sprawia, że włosy są w idealnej kondycji. Zawiera enzymy papai i ananasa, które w połączeniu z proteinami z zielonego groszku wiążą wodę i poprawiają nawilżenie włosów. Re.Store odbudowuje włosy od wewnątrz, zwiększając ich elastyczność, nawilżenie i siłę.

Sposób użycia: Odpowiednią ilość kuracji nałożyć na mokre włosy, wmasować i pozostawić na kilka minut, następnie spłukać. Używać raz na 3 dni, zamiast szamponu i odżywki.

re.store kevin murphyProduktów szukaj na: www.hair2go.pl