Helios Mleczko do pielęgnacji drewna

Helios Mleczko do pielęgnacji drewna

1111
0
PODZIEL SIĘ

Wszyscy wiemy, że odpowiednia pielęgnacja zapewnie meblom z drewna atrakcyjny wygląd na długo. Warto zaopatrzyć się w profesjonalne produkty, takie jak Mleczko w sprayu do pielęgnacji drewna, które nie tylko zadba o to, by meble wyglądały jak nowe, ale pozostawi piękny, migdałowy zapach. 

Dzięki naturalnym woskom preparat skutecznie chroni i pielęgnuje powierzchnie drewniane nadając im ładny wygląd.

Szczególnie groźnym czynnikiem dla drewna jest wilgoć. Dlatego najważniejszą zasadą pielęgnacji jest, aby unikać czyszczenia mebli wodą, która błyskawicznie wsiąka w strukturę drewna i ją niszczy. Jak więc usunąć zaschnięte ślady po kawie i herbacie lub uporczywe odciski palców? Mleczko marki Helios zawiera delikatne środki czyszczące, które poradzą sobie z wieloma zabrudzeniami. Aby efekt był satysfakcjonujący wystarczy spryskać czyszczoną powierzchnię, przetrzeć miękką ścierką i pozostawić do wyschnięcia. Przy powierzchniach silnie zabrudzonych czynność należy powtórzyć.

Preparat zawiera silikon, który delikatnie natłuszcza drewnianą powierzchnię. Dzięki temu kurz się nie osadza, a meble są pięknie nabłyszczone.

Ogromną zaletą produktu jest również jego aplikacja. Mleczka Helios posiada wygodny dozownik oraz dobrze wyprofilowaną butelkę, która umożliwia trzymanie jej jedną ręką, podczas gdy w drugiej trzymamy ściereczkę.

Cena: ok. 7 zł/ 400 ml

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułstrona 1
Następny artykułOdświeżacz Ambi Pur Freshelle
Ciągle się uczę kolorowego i pięknego świata urody. Wierzę w moc natury, dlatego uwielbiam poznawać (by później zastosować) ciekawostki związane z naturalną pielęgnacją i zdrowym trybem życia (oczywiście używam też tradycyjnych kosmetyków ;) ) Zachwycam się pięknem i to nie tylko modą z lat 50. czy makijażem, ale i ponurą jesienią, niebem oraz… Formułą 1, czy muzyką elektroniczną. Znajdziecie mnie też na WirtualnaKlinika.pl.