Herbatka z Czerwonego Żeń-Szenia Tong Ren Tang

Herbatka z Czerwonego Żeń-Szenia Tong Ren Tang

1073
0
PODZIEL SIĘ
Herbatka z czerwonego żeń szenia

Poznajcie niezwykłe właściwości żeń szenia i skuście się na Herbatkę!

Od starożytnych czasów żeń-szeń znany jest ze swoich właściwości antyoksydacyjnych – chroni komórki organizmu przed uszkodzeniami powodowanymi przez wolne rodniki tlenowe. Jest stosowany w celu utrzymania organizmu w dobrej kondycji i wspomagania jego odporności. Spożywa się go również w celu spowolnienia procesów starzenia organizmu, a także wsparcia potencji u mężczyzn. Poza tym dodaje energii, podnosi witalność, zmniejsza odczuwanie zmęczenia, przywraca siłę osłabionemu organizmowi, a także pomaga zachować sprawność fizyczną i umysłową. Wspiera funkcjonowanie mózgu, ponieważ działa korzystnie na krążenie mózgowe. Dzięki temu zwiększa koncentrację, ułatwia zapamiętywanie, i myślenie – dlatego zalecany jest osobom starszym, u których z czasem słabną funkcje poznawcze zwłaszcza zdolność zapamiętywania i koncentracji. Dodatkowo pomaga w utrzymaniu właściwego poziomu glukozy we krwi.

Dzięki Beijing Tong Ren Tang, firmie o tradycjach sięgających 1669 roku, największemu w Chinach producentowi renomowanych preparatów ziołowych, na rynku polskim pojawiła się herbatka z czerwonego żeń-szenia koreańskiego – suplement diety, w postaci saszetek do zaparzenia ze sproszkowanym korzeniem czerwonego żeń-szenia. 1 saszetka zawiera 2 g korzenia czerwonego żeń-szenia. Należy saszetkę zalać wodą o temp. 900st. i zaparzać przez 5 minut. Zaleca się spożywać 1 saszetkę dziennie. Produkt przeznaczony jest wyłącznie dla dorosłych. Nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym. Po 3 miesiącach należy zrobić przerwę w suplementacji. Opakowanie zawiera 15 saszetek.

Beijing Tong Ren Tang  (BTRT) ma bogatą, ponad 346-letnią historię od powstania w 1669 roku. Firma została założona przez nadwornego cesarskiego lekarza Yue Xianyang w Pekinie, w ósmym roku panowania cesarza Kanqxi z dynastii Qing. Wtedy też firma BTRT została mianowana cesarską marką dynastii Qing i zachowała ten tytuł przez ponad 188 lat. Jest najsłynniejszą i najstarszą firmą zajmującą się tradycyjną medycyną chińską.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKURTKA BEJSBOLÓWKA
Następny artykułSkrzypolen z biotyną
Ciągle się uczę kolorowego i pięknego świata urody. Wierzę w moc natury, dlatego uwielbiam poznawać (by później zastosować) ciekawostki związane z naturalną pielęgnacją i zdrowym trybem życia (oczywiście używam też tradycyjnych kosmetyków ;) ) Zachwycam się pięknem i to nie tylko modą z lat 50. czy makijażem, ale i ponurą jesienią, niebem oraz… Formułą 1, czy muzyką elektroniczną. Znajdziecie mnie też na WirtualnaKlinika.pl.