Higiena jamy ustnej z Philips AirFloss Ultra

Higiena jamy ustnej z Philips AirFloss Ultra

951
0
PODZIEL SIĘ

Philips wprowadza nowe urządzenie Sonicare AirFloss Ultra – rewolucyjny produkt zaprojektowany, by zapewnić łatwe i skuteczne czyszczenie przestrzeni międzyzębowych oraz poprawić zdrowie dziąseł w ciągu zaledwie czterech tygodni. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które jeszcze nie korzystają lub korzystają nieregularnie z nici dentystycznych.

Większość z nas dobrze wie, że o dziąsła i przestrzenie między zębami trzeba dbać równie starannie jak o zęby. Jednak o codziennym nitkowaniu pamięta już niewielu. Nie mamy takiego nawyku, nie pamiętamy, jest to trudne i zabiera czas. Dlatego też Philips wprowadza na rynek nowe urządzenie Sonicare AirFloss Ultra, które pozwala łatwo i skutecznie czyścić przestrzenie międzyzębowe.

Urządzenie Philips Sonicare AirFloss Ultra dzięki unikalnej technologii delikatnie i skutecznie rozbija i wypłukuje płytkę nazębną, której szczoteczka mogła nie usunąć. W ten sposób pomaga zapobiegać powstawaniu próchnicy w przestrzeniach międzyzębowych.

Philips Sonicare AirFloss Ultra to udoskonalenie istniejącego modelu urządzenia. Poprzez zastosowanie nowych rozwiązań technologicznych skuteczniej usuwa płytkę nazębną na powierzchniach stycznych, ułatwia czyszczenie powierzchni międzyzębowych i dbanie o zdrowie dziąseł.

Niedawno przeprowadzone badanie kliniczne Philips Sonicare AirFloss Ultra wykazało, że aż 97% użytkowników zdrowie dziąseł u uległo znacznej poprawie w ciągu zaledwie czterech tygodni Działanie nici dentystycznej i innych urządzeń do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych polega głównie na usuwaniu płytki nazębnej. Natomiast Philips Sonicare AirFloss Ultra może więcej dzięki zastosowaniu antybakteryjnego płynu do płukania jamy ustnej. Mając to na uwadze, w najnowszym modelu zastosowano większy zbiornik na płyn. Dzięki tej funkcji urządzenie Philips Sonicare AirFloss Ultra gwarantuje najwyższą skuteczność w walce z bakteriami.

Dodatkowo w urządzeniu Philips Sonicare AirFloss Ultra zastosowano opatentowaną technologię Philips Sonicare, którą połączono z nową funkcją Triple Burst. Trzy szybkie wybuchy sprzężonego powietrza i płynu (płynu do płukania jamy ustnej lub wody) mają na celu usunięcie płytki nazębnej i niepożądanych bakterii skuteczniej i sprawniej. Wydajny strumień urządzenia Philips Sonicare AirFloss Ultra można też dostosować do swoich upodobań, uzyskując pojedynczy, podwójny lub potrójny wystrzał strumienia po każdym naciśnięciu przycisku aktywacyjnego.

Urządzenie Philips Sonicare AirFloss Ultra pozwala wyczyścić całą jamę ustną w czasie krótszym niż 60 sekund. Jest to zatem doskonałe rozwiązanie dla osób, którzy nie czyszczą zębów nitką dentystyczną, ale chcą lub muszą zmienić swoje nawyki higieniczne. Dla większości takich pacjentów, którzy jako powód podają trudności związane z nitkowaniem (czynność zbyt czasochłonna, za trudna), wyróżniające się nowym eleganckim wzornictwem urządzenie Philips Sonicare AirFloss Ultra będzie świetnym rozwiązaniem do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych. AirFloss Ultra dostępny jest w kolorze grafitowym i różowym.

Rekomendowana cena detaliczna urządzenia Philips Sonicare AirFloss Ultra wynosi 409 pln.