HOLISTYCZNY ANTI-AGING W KLINICE YESHE

HOLISTYCZNY ANTI-AGING W KLINICE YESHE

719
0
PODZIEL SIĘ

Yeshe

Indywidualne konsultacje w klinice Yeshe

Medycyna estetyczna coraz częściej wykracza poza czyste, lekarskie zabiegi upiększające. Warszawska klinika Yeshe proponuje obok nich programy terapii indywidualnych, które służą uruchamianiu naprawczego potencjału organizmu. Zobaczcie, jak wygląda holistyczny anti-aging.

Medycyna anti-aging nie koncentruje się tylko na wyglądzie skóry, na zmarszczkach. Traktuje ciało, jako system, w którym każda część jest połączona z inną i tym samym wszystkie one wzajemnie na siebie wpływają – mówi właścicielka Kliniki, dr Katarzyna Kwarecka-Zając, lekarz medycyny estetycznej i anti-aging. – Staram się więc przekonać pacjentów, by sami postrzegali siebie jako całość.

Holistyczne są więc metody stosowane w klinice – łączy się tutaj starodawną wiedzę z najnowocześniejszymi technologiami. Można skorzystać m.in. z diagnozy mikroskopowej z kropli krwi, która określa kondycję organizmu, laseroterapii czy popularnej na całym świecie lampy LED.

Yeshe

Mała galeria sztuki w klinice Yeshe

Cała prawda w kropli krwi

Jeśli decydujemy się na diagnozę krwi, już po chwili, na miejscu, otrzymujemy informacje na temat środowiska wewnętrznego naszego ciała – czy krew jest odpowiednio dotleniona, jakie jest jej pH, czy układ odpornościowy jest aktywny – bo może właśnie jesteśmy tuż przed infekcją? Informacje te są niezwykle cenne, gdyż znając je, lekarz jest w stanie dobrać optymalne zabiegi, które mają stymulować skórę.

Pellevé

Jedną z najnowszych metod nieinwazyjnego napinania skóry, leczenia delikatnych i średnich zmarszczek twarzy, poprawiania owalu twarzy, likwidowania zwiotczałej skóry na brzuchu, ramionach oraz udach, odmładzania dłoni oraz okolic oczu jest Pellevé. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii fal radiowych, zabieg w precyzyjny sposób, bez uszkadzania naskórka, pobudza syntezę kolagenu. W rezultacie widać wyraźną poprawę jakości i wyglądu skóry przy minimalnym nakładzie czasu pacjentów. Zabieg jest nieinwazyjny, w trakcie seansu nie zostaje przerwana ciągłość naskórka. Co więcej, można korzystać z Pellevé nawet w dzień słoneczny.

Lampa LED

Lampa LED z kolei emituje energię w postaci światła o różnych kolorach, które odpowiadają falom o określonej długości, a każda z nich ma inne działanie terapeutyczne. Terapia lampą LED jest absolutnie bezpieczna. Lampa emituje zimne światło LED, wolne od szkodliwego promieniowania UVA  i UVB. W ciągu ponad 45 lat stosowania światła LED w lecznictwie nie zanotowano skutków ubocznych. Seans jest niezwykle relaksujący, wielu osobom uczucie odprężenia towarzyszy też jakiś czas po zabiegu. Terapia LED działa w sposób naturalny, nieinwazyjny i polega na dostarczaniu energii komórkom. Światło polepsza również wchłanianie substancji odżywczych, wzbogacając w ten sposób efekty zabiegów pielęgnacyjnych. Natomiast wielbiciele naturalnych metod mogą się poddać hirudoterapii – zabiegom leczniczym i upiększającym z wykorzystaniem pijawek, albo zdecydować się na koktajle homeopatyczne, podawane w punkty akupunkturowe twarzy.

Yeshe

Konferencja prasowa w Klinice Yeshe

Yeshe to także coś więcej niż klinika. To jednocześnie mała galeria sztuki, w której możemy podziwiać obrazy właścicielki i relaksować się przy cieple kominka. Jest to również pierwszy instytut w Polsce, w którym Clinique oferuje preparaty dermokosmetyczne, jako uzupełnienie zabiegów medycyny estetycznej. 

Więcej na: www.yeshe.pl