I MAZURSKA GALA ŚLUBNA

I MAZURSKA GALA ŚLUBNA

439
0
PODZIEL SIĘ

Już w listopadzie w Hotelu Jabłoń odbędzie się pierwsza Mazurska Gala Ślubna! Czeka na was wiele atrakcji, między innymi pokazy mody ślubnej czy spotkania z wizażystkami. Sprawdź szczegóły. 

 Kiedy?  24-25 listopada 2012 w godzinach 11:00-18:00

 Gdzie?  w Hotelu Jabłoń

 Co na was czeka? 

  • prezentacja firm z branży ślubnej
     
  • porady wizażystki, stylistki fryzur
     
  • pokazy mody ślubnej
     
  • degustacje dań z kuchni Hotelu Jabłoń (m.in. chleb na zakwasie, wędzone ryby, soczyste mięsa)

 Wstęp  5 zł od osoby (bilety do nabycia przed wjazdem do hotelu) – cały dochód ze sprzedaży biletów przekazany zostanie na leczenie dzieci

 Kontakt  weselewjabloni@hotel-jablon.pl, tel. 87 423 28 80

W czasie I Mazurskiej Gali Ślubnej będziecie mieli okazję wybrać wymarzoną suknię i garnitur (z rabatem!), kupić obrączki, porozmawiać na temat dekoracji, a także znaleźć zespół, który zapewni gościom weselnym niezapomnianą zabawę. Możliwa będzie także rozmowa z fotografem o tym, jak najlepiej się zaprezentować, tak aby dobre wspomnienia z tej uroczystej chwili pozostały na zawsze.

Panny Młode będą mogły zrobić sobie bezpłatny makijaż i dowiedzieć się w jakim kolorze wyglądają najlepiej. Będzie to też okazja do porozmawiania o tym, z jakich zabiegów spa skorzystać przed ślubem, aby wyglądać szczególnie pięknie. Fryzjerka dobierze natomiast najbardziej twarzową fryzurę.

W czasie I Mazurskiej Gali Ślubnej znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań!

Polecamy!

Szczegóły na www.hotel-jablon.pl