Il Salone Milano – odżywcze kremy z pigmentami

Il Salone Milano – odżywcze kremy z pigmentami

1404
0
PODZIEL SIĘ
il salone

Czy martwi cię to, że kolor twoich włosów po farbowaniu szybko traci swoją intensywność? A może chciałabyś wzmocnić kolor bez farbowania? Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałaś twierdząco, koniecznie wypróbuj nowość włoskiej marki Il Salone Milano. Odżywcze kremy z pigmentami w kolorach Vanilla Blonde oraz Chocolate Brunette nie tylko odświeżą kolor, ale również dogłębnie odżywią włosy. Wszystko za sprawą niezwykłych składników aktywnych oraz czystych pigmentów.

Il Salone Milano to legendarna, włoska marka wywodząca się z najlepszych salonów fryzjerskich. Powstała w latach 80-tych ubiegłego stulecia, dzisiaj zachwyca ekspertów w ponad 100 krajach na całym świecie. Od niedawna dostępna jest także w Polsce nie tylko w salonach fryzjerskich, ale także w sieciach drogeryjnych.

Wspaniałe właściwości miodu znane są już od dawna. Dzięki zawartości glukozy, fruktozy i minerałów, miód fantastycznie nawilża i regeneruje włosy, nadając im przy tym promienny blask. Z kolei mleczko pszczele z uwagi na wysoką zawartość cukrów, protein oraz witaminy B sprawia, że włosy stają się odżywione oraz odzyskują zdrowy wygląd. To właśnie za sprawą tych dwóch składników, kremy z pigmentami Il Salone Milano nie tylko wzmacniają kolor, ale również doskonale pielęgnują włosy.

Vanilla Blonde (150 ml/39,99 zł)

Odżywczy krem z pigmentami do włosów blond to innowacyjny produkt będący połączeniem regenerującego balsamu z delikatną koloryzacją. Dzięki zawartości pigmentów, krem delikatnie podkreśla odcień włosów. Produkt świetnie sprawdza się zarówno w przypadku włosów naturalnych, jak i farbowanych czy też z pasemkami.

il salone blondeChocolate Brown (150 ml/39,99 zł)

Odżywczy krem z pigmentami do ciemnych włosów łączy w sobie delikatną koloryzację z dogłębną pielęgnacją. Pigmenty zawarte w kremie sprawiają, że kolor włosów staje się bardziej intensywny i odświeżony. Krem jest idealny zarówno do włosów farbowanych, w celu wzmocnienia koloru, jak i do włosów naturalnych by wzbogacić je o nowe odcienie.

il salone brunetteSposób użycia: na wilgotne włosy nałożyć dawkę produktu wielkości orzecha włoskiego i pozostawić od 3 do 15 minut. Następnie dokładnie spłukać. Produkt doskonale nadaje się do codziennego stosowania.

Produkty Il Salone Milano dostępne są w drogeriach Rossmann oraz Hebe.