JAK DODAĆ SKÓRZE BLASKU?

JAK DODAĆ SKÓRZE BLASKU?

486
0
PODZIEL SIĘ

Możesz stosować makijaż, ale warto też zadbać o trwałą poprawę kondycji skóry. Tutaj niezastąpione będą wysoko stężone kosmetyki przede wszystkim na bazie witaminy C, a także regularne stosowanie peelingów.

Radzi: Piotr Piątek, biotechnolog, ekspert Auriga

Peelingi są ważne nie tylko dlatego, że natychmiast poprawiają wygląd skóry, ale także dlatego, że poprawiają wchłanianie substancji aktywnych zawartych w nakładanych potem kosmetykach, zwiększając przepuszczalność naskórka (tutaj zdecydowanie polecałbym dermatologiczne peelingi chemiczne, takie jak Glykopeel czy całą gamę peelingów z grupy Mediderma).

serum Flavo-C AurigaWitamina C z kolei jest składnikiem, który daje natychmiastowy efekt rozświetlenia skóry i zdjęcia z niej zmęczenia. Polecam serum z gamy Flavo-C martki Auriga z wysokim, aż 8% stężeniem tej witaminy. Można je stosować pod krem. W skład całej gamy dodatkowo wchodzi serum Flavo-C Forte, krem i ampułki. Witamina C ma też jeszcze jedną ważną zaletę – chroni naczynka krwionośne, a w okresie zimowym to bardzo ważne dla dobrego, promiennego wyglądu skóry.

Serum z witaminą C Auriga: Flavo-C Forte (15 ml, ok. 78 zł), Flavo-C (15 ml, 90 zł) – dostępne w dobrych aptekach