JAK NAMAWIAŁYŚCIE SWOICH PARTNERÓW DO SPRZĄTANIA?

JAK NAMAWIAŁYŚCIE SWOICH PARTNERÓW DO SPRZĄTANIA?

1057
0
PODZIEL SIĘ

Zakończyliśmy konkurs Cif, w którym trzeba było zdradzić, jak namawiacie swoich partnerów do sprzątania;-) Lista nagrodzonych i kilka wybranych wypowiedzi poniżej. Gratulujemy!

zestaw CifW konkursie mieliśmy do rozdania 20 zestawów Cif. W skład każdego wchodzą:

Cif Power Cream z Active Shield spray do kuchni – zawiera aktywne składniki usuwające tłuszcz, zabrudzenia i przypalone jedzenie; można nim myć glazurę, okap, kuchenkę mikrofalową, szafki i blat oraz dodatkowo mleczko do czyszczenia Cif!

Uwaga! Cif Power Cream Spray zawiera nową technologię Active Shield, dzięki której już po pierwszym użyciu czyszczone powierzchnie zostają pokryte cienką powłoką, która modyfikuje ich właściwości fizyczne tak, aby tłusty i lepki brud z upływem czasu nie stawał się twardy i trudny do usunięcia – to dlatego każde kolejne sprzątanie będzie jeszcze łatwiejsze!

Polecamy do porządków we dwoje! Więcej o usuwaniu trudnych zabrudzeń z Cif na www.gwarancjacif.pl

Lista nagrodzonych:

1) JeszczeBardziej
2) Izabelcia_30
3) AskForMore
4) kraja

„Słyszałam Myszko, że Paweł Beaty…no jak nie wiesz której?! … Tak,tej. Paweł Beaty jest strasznym leniem i bałaganiarzem, mówię Ci. W tajemnicy mi powiedziała, że ON nawet papierki po cukierkach rzuca za łóżko. Nie to co mój Skarb! Najlepiej odkurzone dywany na świecie… Myszko, to co mogę już Ci wyjąć odkurzacz?” (kraja)

5) Justyna1 
6) timama
7) summer
8) euphoria

„Wszystko zależy od okoliczności. Można być:
• drapieżną lwicą, która walczy o mężczyzny chęci,
• łagodnym barankiem, który ulegliwie zachęca,
• wilkiem w owczej skórze, który pierwsze łagodnie prosi, by nie uzyskawszy celu ryknąć i pogryźć w miarę potrzeby 
• kameleonem, skusić, zmienić barwy i taktykę
Ja wyczuwam dzięki swej dalece rozwiniętej intuicji, jaką "bronią" powinnam w danej sytuacji zawalczyć i to się sprawdza, od kiedy to odkryłam prawidłowo funkcjonuje nasz, wspólny podział obowiązków.” (euphoria)

9) taleksander
10) ines
11) specifica 
12) IS77

„Tak się składa, że oboje z partnerem jesteśmy aktywni w wielu sferach życia, pozostawiając sprzątanie lekko na uboczu. Każde z nas zajęte jest pracą zawodową, do tego lubimy poczytać dobre książki, pójść do kina, zwiedzić okolice… Sprzątnie jest dla obojga z nas bolączką, z którą musimy się co jakiś czas zmierzyć. Na szczęście kwestia dogadania się jest dla nas łatwiejsza. Umawiamy się, że zanim ruszymy w góry lub pojedziemy nad jeziora – ogarniemy troszkę nasze mieszkanko. I rzeczywiście działa – oboje dzielimy się pracą przy porządkach, a dopinguje nas wspólna nagroda – planowana wyprawa!” (ines)

13) onlyme30
14) stokrotka32
15) allojza
16) agusia32

„Jak go namawiam? A więc:
Zalotnie spoglądam spod rzęs,
Robię minkę uroczą,
Pozę przybieram kocią,
Poprawiam krótką spódniczkę,
Sowitą daję zaliczkę,
Wypłacaną w buziakach
I mówię: "Sprawa jest taka
Że będzie się dzisiaj działo
Tylko mam prośbę małą…"
Ot tak, od niechcenia przy tym
Wręczam mu CIF POWER CREAM
Gdy grzecznie pomoże mi
W nagrodę… nieważne, ciiiii” (agusia32)

17) moon400
18) Adusiek
19) lus-lus 
20) polalala

„Teatr Domowy.  
W rolach głównych: Żona (JA), Mąż (ON)
Scena pierwsza/ Żona wchodzi do pokoju i tuląc się niewinnie do męża, mówi: "Kochanie, jesteś taki silny i odważny, że tylko ty możesz wdrapać się na parapet, by umyć okna". On nie odmówi, bo przecież TYLKO on to potrafi…
Scena druga/ Żona odsłania gazetę, którą nakrył się mąż, wołając krótko i zwięźle: "Wolisz pozmywać naczynia czy uprać swoje skarpetki?". On nie odmówi, bo dała mu wolność wyboru” (polalala)

Zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. 

Miłego sprzątania we dwoje!