JAK POWIĘKSZYĆ PIERSI?

JAK POWIĘKSZYĆ PIERSI?

644
0
PODZIEL SIĘ

Marzysz o tym, by mieć większe piersi? To możliwe! 

1. Pamiętaj o prawidłowej postawie – jeśli się garbisz, twoje piersi robią się automatycznie mniejsze! Chodź wyprostowana, nie bój się pokazywać swoich kształtów. Przyjrzyj się sobie w lusterku – raz się garb, raz stój wyprostowana – na pewno zauważysz różnicę.

2. Noś odpowiedni stanik. Czy wiesz, że kobiety noszą zazwyczaj źle dobrane i za małe staniki? Ja zazwyczaj nosiłam biustonosz o rozmiarze 75B. Po wizycie u brafitterki okazało się, że mój rozmiar to… 65D! Warto wybrać się na profesjonalne dopasowanie stanika.

3. Na rynku dostępne są rozmaite kosmetyki i suplementy, które mają za zadanie zwiększyć rozmiar biustu. Ja mam do nich bardzo sceptyczne podejście. Kosmetyki może rzeczywiście poprawią stan skóry piersi i ujędrnią je, przez co mogą stać się większe. Suplementów raczej bym unikała – nigdy nie wiadomo, jak wpłyną na gospodarkę hormonalną organizmu czy na przykład na wątrobę. Zanim zdecydujesz się na ten krok, dobrze się zastanów i najlepiej skonsultuj się z lekarzem.

4. Aby powiększyć piersi, możesz też skorzystać z usług sprawdzonej kliniki chirurgii plastycznej (np. Klinika Ambroziaka Estederm) i powiększyć piersi jedną z metod:

  • przeszczep tkanki tłuszczowej pobranej z innego fragmentu ciała – metoda polecana, zwłaszcza jeżeli mamy nadmiar tkanki tłuszczowej w innej okolicy, należy pamiętać, że nie wszystkie komórki tkanki tłuszczowej pozostaną na zawsze, częściowo komórki tłuszczowe ulegną zniszczeniu i być może zabieg będzie trzeba powtórzyć
     
  • implanty silikonowe o okrągłym lub anatomicznym kształcie – dzięki zastosowaniu obrazowania komputerowego w systemie Vectra można: uzyskać trójwymiarowy obraz piersi, ocenić symetrię, pokazać pacjentce, jak będzie wyglądała po zastosowaniu dobrze dobranych implantów.

5. Daj swoim piersiom czas! Ich kształt i rozmiar ustalają się ostatecznie około 25. roku życia.

Odpowiadała: Kasia Kosieradzka