JAKIE SERUM STOSOWAĆ PO LECIE?

JAKIE SERUM STOSOWAĆ PO LECIE?

660
0
PODZIEL SIĘ

Na pewno intensywnie nawilżające i regenerujące. Zobacz, jakie składniki powinno zawierać idealne powakacyjne serum do twarzy.

Serum czy inaczej koncentrat to nietypowy, ale bardzo przydatny kosmetyk. Można go stosować na noc, na dzień, codziennie lub tylko jako czasową kurację. Działa intensywniej od kremu (ma większe stężenie substancji aktywnych), a przy tym ma zdecydowanie lżejszą konsystencję. Jaki koncentrat będzie najlepszy po lecie?

Nawilżający, odbudowujący równowagę wodno-lipidową skóry. Po lecie skóra jest w nieco gorszej kondycji i bywa często przesuszona, dlatego warto sięgnąć po koncentraty bogate w sorbitol, skwalan (cenny składnik z zielonych oliwek), witaminy A, E, C, aromatyczny olejek z mandarynki.

Jeśli zauważyłaś, że skóra zaczęła tracić jędrność i pojawiły się pierwsze zmarszczki, zastosuj intensywny koncentrat przeciwzmarszczkowy z kolagenem czy elastyną. Dzięki niemu kolejne linie i bruzdy mogą pojawić się zdecydowanie później.

Koncentrat należy stosować na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, 5 do 7 kropli wmasować delikatnie aż do całkowitego wchłonięcia. Najlepsze rezultaty daje w połączeniu z odpowiednim kremem pielęgnacyjnym.

serum, jakie serum stosować po lecie, Pevonia Botanica
1. Koncentrat witaminowy do skóry suchej z olejkiem z mandarynki, azulenem i bogatym w witaminy skwalenem (Pevonia Botanica)
2. Koncentrat z elastyną morską z olejkami z żonkila, ujędrnia skórę i zapobiega jej opadaniu (Pevonia Botanica)
3. Serum kawiorowe Timeless Repair Serum zawiera 10% kawioru, szybko wygładza skórę i redukuje zmarszczki (Pevonia Botanica)