TEN JEDYNY ZAPACH NA WIELKI DZIEŃ!

TEN JEDYNY ZAPACH NA WIELKI DZIEŃ!

2411
0
PODZIEL SIĘ

Zapach jest wspaniałym uzupełnieniem kreacji, także ślubnej! Marka Jo Malone London proponuje specjalny serwis ślubny – z pomocą stylistek marki wybierzesz zapach dla siebie oraz pachnące niespodzianki dla swoich gości. A za pomocą aromatycznych świec czy sprayów nadasz niezapomnianego charakteru wnętrzom, w których odbędzie się weselne przyjęcie. 

Dzień ślubu jest jednym
z najważniejszych dni w życiu. Stwórz atmosferę, przygotuj eleganckie podarunki i znajdź swój indywidualnie skomponowany zapach na ten wyjątkowy dzień! Odwiedź butik Jo Malone London i umów się na wyjątkowy serwis dobierania zapachów dla panny młodej i/lub pana młodego oraz kreowania zapachem przestrzeni ślubnych. Wizyta potrwa ok. 30 minut.

SLUB_visPachnąca panna młoda

  • Wieczorem, dzień przed ślubem, zafunduj sobie relaksującą kąpiel w wannie z pachnącym olejkiem do kąpieli, który jednocześnie wygładzi i odżywi skórę.
  • Przed położeniem się do łóżka spryskaj poduszkę sprayem do tkanin o relaksującym zapachu lawendy.
  • Zapal świecę o ulubionym zapachu, by ociepliła atmosferę w sypialni i otuliła ją swoim aromatem.

Przestrzeń ślubna

Niezależnie od tego, gdzie odbędzie się wesele, warto zadbać o szczególny klimat przestrzeni ślubnych. W pokojach rozstaw świece zapachowe oraz dyfuzory, obrusy spryskaj sprayem do tkanin, 
a rozświetl ogród blaskiem luksusowych świec o romantycznym zapachu.

Jo Malone LondonNiespodzianka dla gości

Podziękuj swoim bliskim, że towarzyszyli Ci w tym wyjątkowym dniu. Na pamiątkę tego szczególnego dnia podaruj swoim gościom prezent: małą świecę lub miniaturowy olejek do ciała, którego użyłaś do kąpieli dzień przed ślubem.

Jo Malone London w Polsce: 
Douglas (CH Arkadia, Warszawa;
Galeria Krakowska, Kraków;
CH Manufaktura, Łódź)

www.douglas.pl
www.jomalone.com

JoMalone_logo