JESIEŃ NA SPORTOWO!

JESIEŃ NA SPORTOWO!

1469
0
PODZIEL SIĘ
4

Całe lato wykręcałaś się od sportu swoją ulubioną wymówką „jest za gorąco”? No to jesienią nie jest ona zbyt na czasie… Dlatego właśnie to doskonały moment na powrót do aktywności fizycznej. A nic tak nie zmotywuje Cię do treningów, jak modny outfit sportowy. Mamy dla Was pięć ciekawych propozycji.

Marki prześcigają się w projektowaniu odzieży sportowej i casualowej, stawiając  na  oddychające materiały, kolorowe wzory i niebanalne fasony. To w jakiej kolorystyce czujesz się najlepiej, sprawdzi się również przy wyborze zestawu do ćwiczeń. Na wiele kobiet dobrze wpływają żywe barwy jak energetyczne neony, intensywne róże czy błękit. Minimalistki natomiast dobrze będą czuły się w zestawach biało-czarnych.
Oczywiście odzież typowo sportową możemy swobodnie łączyć z elemantami bardziej casualowymi jak bluzy naszych ulubionych marek czy projektantów.  Najważniejsze abyś dobrze czuła się zarówno w ubraniu, jak i własnej skórze!

Stylizacja 1

1Legginsy MadMosquito www.madmosquitostore.com, czarna bluza AnimalsWave www.animalswave.com, bluza rozpinana Taff On www.taff.one, biustonosz sportowy Hollister www.hollister.com, buty Adidas www.adidas.com.

Stylizacja 2

2Koszulka biała Piekuo www.piekuo.com, koszulka czarna AnimalsWave www.animalswave.com, legginsy MadMosquito www.madmosquitostore.com, buty i biustonosz sportowy Nike www.nike.com, plecak Moschino www.moschino.com.

Stylizacja 3

3Legginsy MadMosquito www.madmosquitostore.com, buty Nike www.nike.com, bluzka Piekuo www.piekuo.com, bluza Taff One www.taff.one, plecak Marc Jacobs www.marcjacobs.com.

Stylizacja 4

4Bluza Piekuo www.piekuo.com, kurtka AnimalsWave www.animalswave.com, legginsy Mad Mosquito www.madmosquitostore.com, biustonosz sportowy Nike www.nike.com, buty Puma www.puma.com.

Stylizacja 5

5Legginsy Taff One www.taff.one, bluza AnimalsWave www.animalswave.com, buty i biustonosz sportowy Nike www.nike.com, plecak www.zonewetwo.com.