JUBILEUSZOWY ZEGAREK GUESS FACES TO WATCH – TIME TO GIVE

JUBILEUSZOWY ZEGAREK GUESS FACES TO WATCH – TIME TO GIVE

829
0
PODZIEL SIĘ
beauty-shot

10 lat temu została założona fundacja charytatywna domu mody GUESS – Faces to Watch – Time to Give. Okrągła rocznica tego przedsięwzięcia wymaga odpowiedniej oprawy, dlatego amerykańska marka z dumą prezentuje jubileuszowy zegarek, z którego dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na dofinansowanie organizacji Safe Haven for Youth Etiopia (SHYE).

Od 2006 roku w każdym sezonie GUESS wprowadza na rynek specjalnie zaprojektowany dla fundacji Faces to Watch – Time to Give czasomierz. Dzięki temu przez dekadę udało się zgromadzić ponad 6,6 mln $. Kwota ta wsparła 13 różnych organizacji zajmujących się tematem edukacji, zdrowia i wyrównywania szans dzieci na całym świecie. Tegoroczny dochód ze sprzedaży dedykowanego zegarka zostanie przeznaczony na pomoc w realizacji założeń fundacji Safe Haven for Youth Etiopia. SHYE to organizacja typu non-profit zajmująca się dziećmi w wieku miedzy piątym a osiemnastym rokiem życia.  Zebrane  pieniądze pomogą zapewnić podopiecznym SHYE ponad 100,000 ciepłych posiłków, prywatną edukację, korepetycje, ubrania, opiekę medyczną, stypendia naukowe, programy rekreacyjne i bezpieczne miejsce do dorastania.  W 2015 roku podobne wsparcie marka udzieliła wiosce dziecięcej SOS Children’s Village w miejscowości Huehuetoca w Meksyku.

ftw

guess-w0023l6-cena-890zlNowy, dedykowany fundacji Faces to Watch – Time To Give zegarek, to wyjątkowy model na miarę jubileuszu 10letniej działalności charytatywnej GUESS. Stanowi połączenie złota i czerni z elegancją, którą podkręcają kryształy na kopercie oraz rzymskie cyfry na tarczy. W całym projekcie nie mogło zabraknąć mocnego, modowego akcentu tak bardzo lubianego przez amerykańską markę – wzoru pantery. Tym samym GUESS stworzył kolejną doskonałą okazję, aby sprawiając sobie elegancki, piękny zegarek,  móc jednocześnie dołożyć małą cegiełkę, która pozwoli na polepszenie warunków życia dzieci na całym świecie.

Cena prezentowanego modelu W0023L6 – 890zł.