Kalms uwolni od stresu

Kalms uwolni od stresu

986
0
PODZIEL SIĘ
Kalms

Są momenty, kiedy mamy wrażenie, że codzienne życie nas przerasta. Długotrwały stres i napięcie mogą bardzo mocno odbić się na naszym zdrowiu. Jak sobie pomóc?

Z pomocą przychodzi Kalms – roślinny lek uspokajający, który w naturalny sposób uwalnia od stresu.

Kalms to roślinny lek uspokajający, zalecany w łagodnych stanach napięcia nerwowego
i jako środek wspomagający sen. Jego skład został opracowany w taki sposób, aby koić nerwy, ale nie otumaniać. Przyjmując Kalms mamy pewność, że wybieramy bezpieczny lek, który nie osłabia sprawności umysłowej oraz nie wpływa na sprawność psychomotoryczną. Wszystko to za sprawą unikalnej kompozycji trzech ziół o działaniu uspokajającym, które zostały dokładnie przebadane, a ich działanie udokumentowano.

W skład preparatu Kalms wchodzą:

  • waleriana lekarska o działaniu uspokajającym,
  • chmiel zwyczajny, który wykazuje działanie uspokajające i nasenne,
  • goryczka żółta stosowana w łagodnych zaburzeniach trawienia.

Połączenie kozłka lekarskiego (znanego potocznie jako waleriana) z chmielem zwyczajnym potęguje efekt uspokajający, a obecna w leku goryczka żółta jest idealnym dopełnieniem kompozycji składników. Połączenie wszystkich ziół sprawia, że Kalms naturalnie
i skutecznie łagodzi uciążliwe objawy stresu.

Stres to uczucie, które towarzyszy nam niemal każdego dnia. Czasem działa na nas mobilizująco, częściej jednak nas blokuje i prowadzi do zaburzeń w funkcjonowaniu organizmu. Stres powoduje, że tracimy pewność siebie, trudnej nam się koncentrować, jesteśmy zniechęceni i przemęczeni. W efekcie zazwyczaj mamy problemy z zasypianiem, przez co organizm nie może się regenerować. I choć stres jest nieodłącznym elementem naszego życia, którego nie da się uniknąć, możemy nad nim zapanować, wybierając naturalne środki, takie jak lek roślinny Kalms.

Kalms polecany jest osobom:

  • szukającym preparatu, który wyciszy emocje nie powodując otępienia,
  • prowadzącym szybki tryb życia,
  • reagującym na stres zaburzeniami przewodu pokarmowego i niepokojem podczas snu,
  • przepracowanym, rozdrażnionym nadmiarem zajęć i trudnymi sytuacjami życiowymi,
  • aktywnym, żyjącym w ciągłym napięciu.

Kalms to idealne rozwiązanie, gdy zmagamy się z nerwowym dniem lub stresem
w pracy. To naturalna pewność siebie w każdej sytuacji. Wybierz Kalms i uwolnij się od stresu!

 

Cena: 40 tabl. ok. 13 zł, 100 tabl. ok. 27 zł

Dawkowanie: dorośli i młodzież powyżej 12 lat: w łagodnych objawach napięcia umysłowego jednorazowo 3 tabletki, do 3 razy dziennie. Maksymalnie 4 razy na dobę. Jako środek wspomagający sen przyjąć dawkę jednorazową, na pół godziny przed snem.

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNowe dzbanki i filtry magnezowe Dafi
Następny artykułMYFITNESSPAL
Ciągle się uczę kolorowego i pięknego świata urody. Wierzę w moc natury, dlatego uwielbiam poznawać (by później zastosować) ciekawostki związane z naturalną pielęgnacją i zdrowym trybem życia (oczywiście używam też tradycyjnych kosmetyków ;) ) Zachwycam się pięknem i to nie tylko modą z lat 50. czy makijażem, ale i ponurą jesienią, niebem oraz… Formułą 1, czy muzyką elektroniczną. Znajdziecie mnie też na WirtualnaKlinika.pl.