KARNAWAŁOWE ARTEGO

KARNAWAŁOWE ARTEGO

1802
0
PODZIEL SIĘ

Warkocze nie muszą być nudne! W karnawałowych propozycjach marki artego na sezon 2016, dominują nie tylko warkocze, ale i ciekawe węzły oraz sploty. Zainspiruj się i wyglądaj szałowo!

Na sylwestra i karnawałowy okres 2016 marka artègo proponuje nowoczesne wydanie warkoczy i luźnych koków w wersjach dziennych i wieczorowych. Bogate, plecione stylizacje dodadzą elegancji, odsłonią twarz i pomogą wyeksponować wieczorowy look, sprawiając, że każda kobieta poczuje się jak gwiazda imprezy.

_MG_4163Wykonanie:
W wilgotne włosy wcieramy piankę Hair Force, po czym suszymy modelując na płaskiej szczotce. Włosy znad czoła sczesujemy do przodu i zwijamy wokół własnej osi. Następnie kierujemy w bok, by odsłonić twarz i łączymy je z resztą pasm i związujemy w kucyk z boku głowy. Zaplatamy luźny kłos po czym rozciągamy palcami pasma. Utrwalamy całość lakierem HOT SHOT i nabłyszczamy spray’em Shine On Me.

_MG_4087

Wykonanie:

Kontynuacją fryzury ze skręconych pasm i luźnego kłosa jest wersja bardziej wieczorowa. We włosy wcieramy piankę Hair Force i suszymy z pomocą szczotki, a następnie, tak jak w pierwszej wersji włosy dzielimy na dwie sekcje, z jedne zaplatamy kłos z boku głowy, a włosy z nad czoła również pleciemy w luźny kłos. Plecenie z dołu zwijamy wogół własnej osi i owijamy drugim kłosem z nad czoła, upinając szpilkami. Całość utrwalamy mocnym lakierem Hot Shot.

 

Wykonanie:

Kontynuacją fryzury ze skręconych pasm i luźnego kłosa jest wersja bardziej wieczorowa. We włosy wcieramy piankę Hair Force i suszymy z pomocą szczotki, a następnie, tak jak w pierwszej wersji włosy dzielimy na dwie sekcje, z jedne zaplatamy kłos z boku głowy, a włosy z nad czoła również pleciemy w luźny kłos. Plecenie z dołu zwijamy wokół własnej osi i owijamy drugim kłosem z nad czoła, upinając szpilkami. Całość utrwalamy mocnym lakierem Hot Shot.

 

_MG_3904

Wykonanie:

Na całe włosy nakładamy piankę Hair Force i suszymy włosy na szczotce. Wydzielamy włosy z pasma nad czołem, aż po czubek głowy. Zaplatamy z nich kłosa zaczynając od czoła i dobierając pasma pod spód. Koniec warkocza upinamy wsuwkami. Następnie rozluźniamy kłos palcami lub igłą, by nabrał objętości. Pozostałe włosy zaczesujemy do tyłu i wiążemy w kucyk.

 

_MG_4279

Wykonanie:

Na całą długość włosów nakładamy piankę Hair Force i suszymy. Z przodu głowy oddzielamy część włosów mniej więcej od linii uszu. Z tej części zaplatamy kłos
i warkocze, upinając je  wsuwkami. Pozostałą część lekko tapirujemy aby nadać objętości. Z warkoczy i kłosa wyciągamy kilka pasm formując je z pomocą pasty modelującej Play Pomatt.

_MG_4241

Wykonanie:

Na włosy nakładamy utrwalającą piankę Hair Force i suszymy je z użyciem suszarki. Następnie dzielimy włosy na dwie części z nad skroni przez  górną część głowy, kończąc za uchem. Z przedniej części zaplatamy luźny, dobierany warkocz. Dobierając pasma z warkocza do reszty włosów formujemy z tyłu głowy kitkę i zaplatamy z niej warkocz, następnie podpinając go pod spód szpilkami. Wyciągamy kilka pojedynczych pasm i formujemy je z pomocą pasty modelującej Play Pomatt.

Do wykonania fryzur zostały użyte produkty:

  • Pianka Hair Force, cena: 38,90 zł/ 250 ml
  • Lakier Hot Shot, cena: 38,90 zł/500 ml
  • Spray nabłyszczający Shine On Me, cena: 38,90 zł/ 100 ml
  • Pasta modelująca Play Pomatt, cena: 38,90 zł/ 75 ml