KOLAGENOWY BEAUTY DRINK CLARENA

KOLAGENOWY BEAUTY DRINK CLARENA

1538
0
PODZIEL SIĘ

Suplementy diety z kolagenem stają się coraz bardziej popularne. Nic dziwnego – pielęgnują skórę od wewnątrz, szybko dając zauważalne efekty. 100% Certus Collagen Beauty Drink marki Clarena poprawia kondycję skóry już po 3 tygodniach stosowania.

Beauty Drink ma przełomową formułę – w postaci pielęgnującego skórę od wewnątrz płynu do picia. Suplement dedykowany jest osobom z pierwszymi oznakami starzenia, w celu wsparcia codziennej pielęgnacji kosmetykami. Picie po śniadaniu jednego Beauty Drinka przez minimum 4 tygodnie, nie przekraczając zalecanej dziennej ilości, gwarantuje poprawę kondycji skóry już po 24 dniach stosowania!* Specjaliści Działu Wdrożeń i Rozwoju Produktów Clareny komponując recepturę napoju kolagenowego zainspirowali się japońską filozofią długowieczności i stworzyli produkt o skoncentrowanym składzie, biologicznie czynnym.

* wg badań Niezależnego Instytutu Badawczego, połączenie Beauty Drinka z profesjonalnymi zabiegami kosmetycznymi z wykorzystaniem Liposom Certus Collagen Line gwarantuje poprawę kondycji skóry już po 3 tygodniach stosowania

Eliksir młodości

Beauty Drink Clareny zawiera aż 6000 mg czystego hydrolizowanego kolagenu morskiego (w najłatwiej przyswajalnej – płynnej formie) i 120 mg aktywnych witamin. Ma pyszny jabłkowy smak! Kolagen obok elastyny i kwasu hialuronowego jest jednym z najważniejszych budulców skóry, gdyż odpowiada za jej gęstość, jędrność i elastyczność – odbudowując włókna podporowe skóry, spłyca istniejące zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych. Odbudowa skóry właściwej gwarantuje widoczną poprawę owalu twarzy oraz wzrost elastyczności, gęstości i jędrności skóry. Beauty Drink Clarena to eliksir młodości!

Clarena Beauty DrinkSkład suplementu to także bogactwo witamin niezbędnych dla zdrowia organizmu i co za tym idzie, dobrego wyglądu skóry:

  • witamina C stymuluje produkcję kolagenu
  • witaminy A i E działają antyoksydacyjnie
  • witamina B12 i B6 przeciwdziałają osłabieniu i uczuciu zmęczenia organizmu
  • witamina B1 jest niezbędna w utrzymaniu zdrowej kondycji skóry i paznokci
  • witamina D3 reguluje wchłanianie wapnia
  • niacyna jest niezbędna w utrzymaniu zdrowej kondycji skóry
  • kwas pantotenowy stymuluje podziały komórkowe skóry
  • kwas foliowy stymuluje wzrost i odbudowę komórek skóry
  • selen i cynk pomagają zachować zdrowe i lśniące włosy
  • biotyna przyczynia się do utrzymania prawidłowego stanu skóry i błon śluzowych.

100% Certus Collagen Beauty Drink, 8 x 60 ml, 59 zł

Collagen Clarena Beauty System

100% Certus Collagen Beauty Drink w połączeniu z zabiegami kosmetycznymi oraz odpowiednią pielęgnacją domową pozwala uzyskać najlepsze efekty. Jest to jeden z trzech elementów kompleksowej pielęgnacji: Collagen Clarena Beauty System. Prócz suplementacji Beauty Drinkiem i regularnego korzystania z profesjonalnych zabiegów z kolagenem, specjaliści marki polecają dodatkowe wsparcie skóry z zewnątrz za pomocą dwóch kremów, do stosowania w domu:

Microcollagen & Peptide P3 Cream (50 ml, 52 zł) zawiera innowacyjny kompleks Perfection Peptide P3®, który napina i wygładza skórę. Natomiast mikrokolagen uzupełnia białka podporowe skóry redukując widoczność zmarszczek. Lekka konsystencja produktu oraz działanie botoksopodobne, sprawiają że jest idealną bazą pod makijaż.

Liposom Certus Collagen 50 ml, 52 zł) zawiera kolagen zamknięty w liposomach i ma nieco bardziej tłustą konsystencję, dzięki czemu idealnie sprawdza się jako ochrona skóry w chłodne jesienne i zimowe dni. Krem polecany jest w szczególności dla cer zmęczonych z pierwszymi oznakami starzenia. Roślinny kolagen wspomaga odnowę włókien skóry, odżywia ją oraz spłyca zmarszczki. Riboxyl® zwiększa elastyczność, a Hydromanil® gwarantuje wzrost nawilżenia skóry.