KOLEKCJA MARLU WIOSNA-LATO 2016

KOLEKCJA MARLU WIOSNA-LATO 2016

6602
0
PODZIEL SIĘ
Kolekcja Marlu wiosna lato 2016

Minimalizm i ponadczasowość – tak można określić kolekcję Marlu na sezon wiosna-lato 2016.

Ubrania wykonane ze szlachetnych tkanin, które projektantka Agata Ula Rzepniewska znajduje we Włoszech i które same w sobie stają się dla niej inspiracją. To właśnie podczas podróży do Italii rodzą się pierwsze pomysły na nowe modele oraz projekty kolekcji.

„Będąc we Florencji zawsze odwiedzam bibliotekę Polimody, mojej Alma Mater. Można tam znaleźć pierwsze wydania wszystkich modowych pism oraz albumy pełne fotografii i najróżniejsze książki, które na pozór nie maja nic wspólnego z modą. Spędziłam tam wiele godzin przeglądając je i kolekcjonując inspirację. Nie potrafię stwierdzić kiedy dokładnie pomysły pojawiają się w mojej głowie, ale po kilku dniach kolekcja była gotowa” – opowiada projektantka.

W sezonie wiosna-lato 2016 Marlu prezentuje klasyczne marynarki, kobiece garnitury, długie trencze noszone jako sukienki, kombinezony, szerokie spodnie typu szwedy, szmizjerki oraz klasyczne, jak i oversizowe bluzki.

Kolejną z inspiracji kolekcji jest obraz silnych kobiet lat 90-tych, co widać w nowej sesji wizerunkowej. Aurorami minimalistycznych zdjęć jest duet Pik i Kulesza, modelką Paulina Kube, zaś stylizacją zajęła się Karolina Gruszecka.

„Chciałabym aby projekty Marlu były pełne klasy, a noszące je kobiety czuły się silnie, kobieco a zarazem subtelnie”

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRODZAJE WŁOSÓW I ICH PIELĘGNACJA
Następny artykułArbonne RE9 Advanced for Men
Ciągle się uczę kolorowego i pięknego świata urody. Wierzę w moc natury, dlatego uwielbiam poznawać (by później zastosować) ciekawostki związane z naturalną pielęgnacją i zdrowym trybem życia (oczywiście używam też tradycyjnych kosmetyków ;) ) Zachwycam się pięknem i to nie tylko modą z lat 50. czy makijażem, ale i ponurą jesienią, niebem oraz… Formułą 1, czy muzyką elektroniczną. Znajdziecie mnie też na WirtualnaKlinika.pl.