KOPERTÓWKI W STYLU JACKSONA POLLOCKA

KOPERTÓWKI W STYLU JACKSONA POLLOCKA

798
0
PODZIEL SIĘ

Torebki i kopertówki marki Hob dotychczas dostępne w butikach w Nowym Yorku, Paryżu, Londynie, Berlinie, Hong Kongu czy Dubaju od niedawna nabyć można również w Polsce! Wyłącznym przedstawicielem projektanta  w Polsce jest e-butik oohandy.com
Kopertówki dostępne są w wielu wyrazistych kolorach – żółtym, zielonym, pomarańczowym i różowym. Kosztują ok. 190-260 zł.

Projekty Hob to prawdziwe dzieła sztuki zaprojektowane przez Navapona Chottansincharoena, szybko zdobywającego popularność na całym świecie designera z Bangkoku. Prostokątne i asymetryczne torebki z najnowszej kolekcji wyróżniają się wyraźnymi wzorami, kolorami i techniką tworzenia. Wcześniej unikatowy design marki Hob doceniła między innymi znana z serialu „Plotkara” Jessica Szohr.

Najnowsza kolekcja to przede wszystkim neonowe kolory połączone z techniką tworzenia inspirowaną twórczością Jacksona Pollocka. Artysta tworzył swoje dzieła wykorzystując metodę action painting, które polegało na chlapaniu farbami na płótnie. Torebki HOB są pokryte farbami w różnorodnych kolorach: od czerwonego po żółty. Każda torebka wykonywana i malowana jest ręcznie, dzięki czemu jest unikatowa, a wzór niepowtarzalny.

Dla tych, którzy wolą spokojniejsze, ale nadal oryginalne wzornictwo i kolorystykę, są wzory szachownicy, a także czarno-białe horyzontalne i wertykalne paski. Torby w czarnym kolorze z ćwiekami w postaci kolców to propozycja dla lubiących rockowy styl. Materiał, z którego wykonane są torebki, to najwyższej jakości skóra bydlęca z Australii. Do każdej dodawany jest odczepiany metalowy łańcuszek oraz wyjmowana kieszonka ze skóry, w której można zmieścić telefon albo klucze.