KURACJA AGE PREMIUM DO CIENKICH WŁOSÓW

KURACJA AGE PREMIUM DO CIENKICH WŁOSÓW

811
0
PODZIEL SIĘ

Marka Kérastase słynie z profesjonalnych i doskonałych kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów, rozwiązujących ich różnorakie problemy. Tym razem przedstawia gamę do włosów cienkich i osłabionych na skutek działania czynników zewnętrznych czy upływu czasu.

Gama została stworzona jako odpowiedź na wyniki badań nad procesami starzenia się włosów, ale dzięki swoim właściwościom wzmacniającym i regenerującym świetnie sprawdza się także w pielęgnacji włosów cienkich i osłabionych. 

Co się dzieje z włosami wraz z upływem czasu?

Dochodzi do: porowatości włókna włosa, utrata gęstości włosów oraz pogłębiająca się suchość skóry głowy.

Age Premium Kerastase

Czego potrzebują włosy słabe, cienkie i starzejące się?

Delikatne, tracące objętość włosy potrzebują „suplementacji”, aby odzyskać blask witalności. Dział Badań Zaawansowanych L'Oréal stworzył technologię – System Pro-Supplénium, który łączy składniki aktywne o działaniu odżywczym, wzmacniającym i ochronnym.

Jak działają kosmetyki Age Premium?

Ich formuły są wzbogacone Systemem Pro-Supplénium, który zawiera pochodną wapnia, aby uzupełnić minerały we włóknie włosa. Z kolei pochodna witaminy F oraz ceramid uzupełniają materię włosa oraz regenerują łuskę włosa. Dodatkowo, dla ochrony przed fotouszkodzeniami, w kosmetykach znajdują się filtr UV i składnik przeciwutleniajacy.

Uwaga! Po raz pierwszy w produkcie do pielęgnacji włosów naukowcy L'Oréal zastosowali kwas hialuronowy, do tej pory używany w kremach do twarzy. W ten składnik została wzbogacona maska odmładzająca Age Premium, która intensywnie nawilża skórę głowy.

Rytuał Age Premium

Tak jak inne linie marki, tak i Age Premium uzupełniono o profesjonalny zabieg pielęgnacyjny wykonywany w gabinecie. Stosuje się w nim koncentrat Age Premium wzbogacony w Intra-Cylanetm, aby zapewnić włosom wzmocnienie od wewnątrz, gęstość i siłę. Koncentrat aplikowany jest na całą długość włosów. Następnie stosowana jest kąpiel odmładzająca i maska odmładzająca z gamy Age Premium.

Ceny i pojemności Kérastase Age Premium:

Kąpiel Odmładzająca do włosów dojrzałych (250 ml, ok. 85 zł)

Maska Odmładzająca do włosów dojrzałych (200 ml, ok. 160 zł)

Produkty są dostępne w salonach fryzjerskich.