KURTKI… NA LETNICH WYPRZEDAŻACH!

KURTKI… NA LETNICH WYPRZEDAŻACH!

526
0
PODZIEL SIĘ

Trencze, Płaszcze, kurtki dżinsowe czy skórzane – te zdecydowanie mają najwięcej do powiedzenia w naszym polskim klimacie. Dlatego właśnie warto na kończących się już wyprzedażach szukać właśnie takich ubrań.

Tekst: Karolina Witecka

Zawsze zastanawia mnie tłum kobiet wyrywających sobie topy czy krótkie letnie sukienki na sierpniowych wyprzedażach, podczas gdy płaszcze, kurtki czy nawet marynarki wiszą w każdym rozmiarze i kolorze! Pewnie wynika to faktu, że jesteśmy naprawdę zmęczone jesienno-zimową aurą i ani myślimy o powrocie do nieprzyjemnej pogody. Postarajmy się jednak przełamać, bo naprawdę warto!

 

To najlepszy moment na kupowanie ubrań szczególnie tych marek czy projektantów, do których sklepów normalnie nie przychodzi nam nawet do głowy zajrzeć! W ilości ubrań zalegających na sklepowych półkach trudno się odnaleźć. Zdecydowanie, zamiast kupować szóstą parę szortów czy trzeci top bez ramion, warto pomyśleć o tzw. okryciu wierzchnim (teraz przyda się zdecydowanie bardziej!). Jakie fasony są hitami tego sezonu i – co ważne – mają dużą szansę pozostać nimi na dłużej? Wybraliśmy dla was parę modeli, w których będziecie czuć się kobieco, modnie, a przede wszystkim wygodnie tej jesieni!

Polowanie czas zacząć!