PASTELOWO I KWIATOWO Z SALLY HANSEN

PASTELOWO I KWIATOWO Z SALLY HANSEN

6133
0
PODZIEL SIĘ

Przedstawiamy kolejną propozycję na niebanalne zdobienie. Tym razem stawiamy na pastelowe, drobne kwiaty! 

W tym sezonie malutkie kwiatki występują w niezliczonej ilości, tworząc barwne panele.
U Liberty można zaobserwować multikolorowe, kwieciste materiały, zaś w kolekcji Bottega Venetta i Coach – patchworkowe łączenia tkanin w przeróżnych kolorach. Kwiatki w tym sezonie są tak małe, że z daleka wyglądają jak tekstura – to bardzo interesujący koncept do ozdabiania paznokci. Co więcej – taki wzór jest łatwy do odtworzenia.

Madeline Poole, Sally Hansen Global Color Ambassador, radzi:

Zamiast starannego i precyzyjnego malowania kwiatków, w tym sezonie florystyczne motywy tworzymy techniką małych plamek. Używamy do tego koniuszka standardowego pędzelka z lakieru do paznokci. Kluczem do wyczarowania kwiecistego wzoru jest dobór odpowiednich kolorów i połączenie ich w barwną całość. Dla początkujących polecam wypróbowanie takiego motywu jaki widzicie na zdjęciu – jest łatwy do wykonania i można wyrazić nim swoją indywidualną ekspresję. Aby osiągnąć zbliżony efekt, upewnij się, że kwiatki-plamki pokrywają całe paznokcie: od skraju końcówek, przez wszystkie brzegi i aż po same skórki. Nie martw się, że zabrudzisz je podczas malowania. Nawet jeśli tak się stanie, wystarczy, że wytrzesz te miejsca patyczkiem nasączonym zmywaczem.

 

SH-PASTEL--1Ciemne tło, takie jak te stworzone lakierem Sally Hansen Complete Salon Manicure w odcieniu Night Watch, jest dla pastelowych kolorów jak płótno, na którym mogą się pięknie zaprezentować i wybrzmieć.

Zastanawiasz się jak dobrać odpowiednie barwy dla wzoru?
Kluczem do ich odnalezienia jest słowo: kontrast! Kierując się tą regułą stworzysz energetyczny i wyrazisty wzór. Kolejną kwestią, jest sposób malowania plamek. Do ich stworzenia nie będziesz potrzebowała specjalnego, cienkiego pędzelka. Barwne plamki bez problemu stworzysz używając końcówki zwykłego pędzelka, który jest w Twoim lakierze. To takie proste, a zarazem szalenie efektowne!

Krok 1:

Sally Hansen, manicure pastelowe kwiaty - krok po kroku

Pomaluj paznokcie czarnym lub granatowym lakierem Sally Hansen Complete Salon Manicure w kolorze Night Watch lub czarnym z serii Xtreme Wear # 370 Black Out.

Krok 2:

Sally Hansen, manicure pastelowe kwiaty - krok po kroku

Następnie użyj białego lakieru. Ostrożnie przykładaj koniuszek pędzelka do płytki paznokcia tworząc w ten sposób małe plamki. Zrób kilka nieregularnie ułożonych plamek na każdym paznokciu. Nie przejmuj się za bardzo ich kształtem – ma być abstrakcyjnie i niesymetrycznie.

Krok 3:

Sally Hansen, manicure pastelowe kwiaty - krok po kroku

Kontynuuj tworzenie plamek. Użyj kolejno kilku różnych kolorów tworząc z nich kwiecisty wzór.

Krok 4:

Sally Hansen, manicure pastelowe kwiaty - krok po kroku

Wisienką na torcie kwiecistego manicure’u będą urocze plamki w kolorze bladego różu. Stwórz je używając lakieru Sally Hansen Complete Salon Manicure w kolorze # 175 Arm Candy.