Lab Series Skincare for Men – myjące i nawilżające żele dla panów

Lab Series Skincare for Men – myjące i nawilżające żele dla panów

749
0
PODZIEL SIĘ
gel for men

Lab Series Skincare For Men na wiosnę przygotował dla panów coś specjalnego – kosmetyki inspirowane oceanem i surfingiem. Nie tylko doskonale oczyszczają one skórę, ale także odświeżają, pozostawiając na niej delikatny i chłodzący efekt.

Żel myjący do twarzy PRO LS All-In-One Face Cleansing Gel oraz żel nawilżający PRO LS All-In-One Face Hydrating Gel są łatwe i szybkie w użyciu, dostarczając przy tym wielu zaawansowanych korzyści. Twarzą linii został profesjonalny surfer Luke Davis (@lukedavisthegrey), który pokazuje jak cieszyć się życiem.

– Ktokolwiek uprawiał surfing albo robił cokolwiek w oceanie, wie, że daje on poczucie wolności. Uwielbiam żel nawilżający All-in-One Face Hydrating Gel, ponieważ będąc na słońcu i w słonej wodzie niemal codziennie, mam poczucie, że moja cera jest permanentnie wysuszona. Produkt ten pomaga nawilżyć moją skórę i dodać jej z powrotem trochę życia – Luke Davis Żel myjący

PRO LS All-In-One Face Cleansing Gel (150 ml/69 zł)

Zmienia się w intensywną pianę, która idealnie myje twarz oraz zarost i z łatwością się spłukuje. Produkt delikatnie lecz głęboko oczyszcza, nie naruszając pH skóry. Żel nie tylko usuwa martwy naskórek oraz zanieczyszczenia, ale także głęboko usuwa pory pomagając ożywić jej wygląd. Czynniki odżywcze sprawiają, że skóra staje się gładka i odświeżona.

gel for menŻel nawilżający PRO LS All-In-One Face Hydrating Gel (150 ml/139 zł)

Szybko się wchłania pozostawiając delikatną warstwę na skórze, a jednocześnie blokuje wilgoć, aby utrzymać odpowiedni poziom nawodnienia. Produkt koi poprzez chłodzący efekt, a dodatkowo eliminuje efekt błyszczenia pozostawiając twarz matową.

gel for men Ambasadorzy linii: Luke Davis (@lukedavisthegrey) oraz Mike Reinhardt (@ridewithreino), wprowadzili w życie swoją historię typu „zachodnie wybrzeże spotyka wschodnie” na plaży Rockaway Beach, NY. Za aparatem stał Matt Albiani (@mattalbiani), a o ich wygląda zadbała Jodie Boland (@jodieboland).

Aby dowiedzieć się więcej o Luku i Mike’u, wejdźcie na stronę abseries.com/menforlabseries.