LAKIER MADEMOISELLE INFINIUM

LAKIER MADEMOISELLE INFINIUM

604
0
PODZIEL SIĘ

 

Infinium Mademoiselle

Zobacz limitowaną edycję kultowego lakieru L`Oreal Professonell przedstawia limotowaną edycję kultowego lakieru Infinium – Mademoiselle. Dowiedz się więcej i przeczytaj także wywiad z współtwórcą tego kosmetyku, genialnym stylistą fryzur – Charlim Le Mindu!

 

 Lakier L’Oréal Mademoiselle Infinium (52 zł/300 ml): 

 • ma sprawdzoną profesjonalną formułę
   
 • nadaje włosom połysk – dzięki ekstraktowi z macicy perłowej
   
 • chorni włosy przed wilgocią
   
 • zawiera nową nutę zapachową
   
 • wyróżnia się wyjątkowym designerskim opakowaniem
   
 • jest dostępny w dwóch stopniach utrwalenia: mocne (2) i bardzo mocne (3).
 •  

Tworząc Infinium Mademoiselle musiałem ucieleśnić produkt. Wykorzystałem lakier do maksimum, aby stworzyć taki look, który uchwyci wszystkie możliwości Infinium.

Charlie Le Mindu

 

 Wywiad ze stylistą Charlim Le Mindu! 

 

Jesteś bardziej znany jako projektant mody, ale swoją karierę rozpoczynałeś jako fryzjer. Jak ważną rolę w twoich pokazach odgrywa właśnie stylizacja fryzur?

Charlie Le Mindu Fryzury są dla mnie bardzo ważne. To prawda, że swoją pracę rozpocząłem od zajmowania się włosami. Mogę z nimi zrobić wszystko to, co chcę – nadać im odpowiedni kształt czy kolor. Przypomina to trochę pracę z klasycznymi ubraniami. Fryzura stanowi cześć całości moich projektów. Nadaje im odrobinę zwierzęcą stronę.

Jaki rodzaj stylizacji włosów lubisz najbardziej?

Charlie Le Mindu Mam dwa ulubione style: fale oraz francuski kok, przypominający kształtem banana. Najważniejsze to umieć odpowiednio prowadzić rękę. To tradycyjne fryzury, jednak ich wykonanie wymaga znajomości odpowiedniej techniki. Dowodzi to temu, że tradycja i umiejętności mają bardo duże znaczenie dla Haute Coiffure.

Pracujesz na włosach naturalnych, z perukami czy pasemkami do przedłużania włosów. Jakie zalety powinien posiadać produkt, którego używasz za kulisami pokazu?

Charlie Le Mindu Stylizacja włosów na pokaz jest bardzo wymagająca, dlatego produkty, które stosuję, muszą pozwalać mi uzyskać najlepsze rezultaty dla każdego wizerunku. Dlatego pracujący w środowisku mody styliści fryzur stosują za kulisami pokazów produkty L’Oréal Professionnel, ponieważ wiedzą, jakich rezultatów mogą się spodziewać. Jeśli chcesz uzyskać efekt mokrej fryzury, stosujesz Wet Gloss, jeśli potrzebujesz mono utrwalającego lakieru do włosów, stosujesz Infinium. To łatwe w stosowaniu i działa.

Charlie le Mindu

Doskonale łączysz modę z fryzjerstwem. Jaka jest twoim zdaniem relacja między tymi dwiema dziedzinami?

Charlie Le Mindu Uważam, że moda i fryzjerstwo to dyscypliny, które się uzupełniają. Tak naprawdę fryzjerstwo jest częścią mody. Jeśli chcesz, aby wizerunek był kompletny, musisz zadbać o jedno i drugie. Według mnie wizerunek tworzą fryzura i buty. Pozostałe elementy nie mają aż takiego znaczenia. Kobieta może nic na sobie nie mieć, ale wspaniałe buty i wspaniała fryzura sprawią, że będzie wyglądać fantastycznie.

Jaka jest twoja wizja dzisiejszej mody?

Charlie Le Mindu Dla mnie moda musi być kreatywna i zabawna. Nie lubię nudnych ubrań, jak na przykład kostiumów. Zazwyczaj bardzo poważnie podchodzimy do życia, dlatego warto strojem pozwolić sobie na trochę swobody.

Wizerunek kobiety tworzą przede wszystkim fryzura i buty. Pozostałe elementy nie mają aż takiego znaczenia.

Charlie le Mindu