ŁATWA DEPILACJA Z I-LIGHT PRO

ŁATWA DEPILACJA Z I-LIGHT PRO

732
0
PODZIEL SIĘ

Z myślą o wszystkich, dla których codzienna depilacja to niekończący się koszmar, marka Remington stworzyła urządzenie do depilacji światłem IPL, które pozwala uwolnić się od potrzeby częstej depilacji.

Urządzenie do depilacji i-Light Pro to najbardziej zaawansowany system do depilacji światłem. Został opracowany przez światowej klasy dermatologa dr Jeffrey Dover’a. Badania kliniczne potwierdzają wysoki poziom bezpiecznego użytkowania oraz skuteczność urządzenia. Ten bohater w dziedzinie depilacji, przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jaki i dla mężczyzn.

Najważniejszy jest długotrwały efekt, utrzymujący się u niektórych osób nawet do 6 miesięcy! Dodatkowo urządzenie jest zawsze gotowe do sprawnego przeprowadzenia zabiegu oraz umożliwa depilację większych obszarów niz laser. Sama depilacja trwa bardzo krótko, a więc już po chwili możesz cieszyć się jedwabiście gładką skórą!

Jak działa technologia i-Light Pro?

W urządzeniu i-Light Pro zostaje wykorzystana energia światła, która wchłonięta przez melaninę znajdującą się w mieszku włosowym pod powierzchnią skóry, hamuje wzrost włosa poprzez porażenie mieszka. Po zabiegu włosy wypadną w ciągu ok. 14 dni. Odrastające włosy są cieńsze i delikatniejsze.

Sześć kroków do osiągnięcia gładkiej skóry:

1. Ogól w tradycyjny sposób obszar, który ma zostać poddany zabiegowi.

2. Skora powinna być sucha i czysta.

3. Włącz urządzenie i-Light Pro i przyłóż zintegrowany czujnik skóry do obszaru, który ma zostać poddany zabiegowi.

4. Wybierz pożądany poziom intensywności.

5. Przyłóż urządzenie do powierzchni skory i naciśnij przycisk.

6. Po każdym błysku przesuń urządzenie do następnego miejsca.