Lawendowe Rozkosze z Ministerstwa Dobrego Mydła

Lawendowe Rozkosze z Ministerstwa Dobrego Mydła

352
0
PODZIEL SIĘ
lawendowe mydło

Od setek lat lawenda pielęgnuje skórę i koi zmysły.
W skład olejku lawendowego wchodzą substancje rzadkie
i bardzo cenne. W połączeniu z naturalnym mydłem – będą pieścić i pielęgnować.

Lawendowe rozkosze
z Ministerstwa Dobrego Mydła

Linalol, geraniol, furfurol, pinen, cyneol, borneol, garbniki i cukry – to tylko nieliczne z magicznych związków leczniczych zawartych w lawendowym olejku. Stąd tak wiele jej zastosowań. Związki aromatyczne lawendy tonują układ nerwowy. Zapach ten uspokaja, łagodzi skutki stresu i napięcia nerwowego oraz ułatwia zasypianie. W przypadku zmęczenia zapach lawendy pobudza aktywność umysłową.

lawendowe mydło

Ze względu na silne właściwości antyseptyczne oraz przeciwgrzybicze olejek z lawendy stosuje się w leczeniu trądziku. Wspiera on też gojenie się ran i przyśpiesza regenerację naskórka, szczególnie skóry wrażliwej i delikatnej. Oczywiście jest ulubionym składnikiem mydeł. To z Ministerstwa Dobrego Mydła jest ręcznie wyrabiane, naturalne, delikatne i lekko antyseptyczne. W jego składzie znajdziemy olejek eteryczny z lawendy wąskolistnej.

W skład tego lawendowego mydła wchodzą: woda, olej kokosowy, oliwa z oliwek, olej palmowy (zrównoważony), olej rycynowy, olej ze słodkich migdałów, nierafinowane masło kakaowe, nierafinowane masło shea, gliceryna, olejek eteryczny z lawendy wąskolistnej, pigmenty mineralne, kwiaty lawendy wąskolistnej. Przyjemne i pożyteczne!

100g – 21zł