LINERASE Z PERŁĄ DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ 2016

LINERASE Z PERŁĄ DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ 2016

531
0
PODZIEL SIĘ
Linerase

Perła Dermatologii Estetycznej to konkurs organizowany przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych na najlepsze, najbardziej skuteczne i bezpieczne produkty. Najlepszy preparat do biostymulacji tkankowej 2016 to… Linerase!

opakowanie_linerase-perba

Nowej generacji atelokolagen Linerase to przełomowy zabieg w gabinetach medycyny estetycznej w aspekcie odmładzania oraz regeneracji skóry. Preparat tworzy optymalne warunki do odbudowy skóry właściwej i zawartych w niej włókien kolagenowych. To w chwili obecnej jedyny dostępny na rynku atelokolagen typu I w formie iniekcji, przeznaczony do najdelikatniejszych okolic twarzy i całego ciała. Dzięki swojej bioaktywności stymuluje produkcję nowych fibroblastów, które wytwarzają nowe – młode włókna kolagenowe przyczyniając się do poprawy kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu.

Unikatowa zdolność bioregeneracji jaką posiada Linerase sprawia, że zabieg ten nie posiada ograniczeń wiekowych, co oznacza, że będzie tak samo skuteczny u młodych, tuż po 25 r.ż., jak i bardzo dojrzałych pacjentów z zaawansowanym procesem starzenia się. Co ważne, Linerase to nowoczesny i bezpieczny preparat zarejestrowany jako wyrób medyczny. Pozbawiony zakończeń telopeptydowych atelokolagen sprawia, że terapia Linerase nie wywołuje skutków ubocznych, ani reakcji alergicznych.

Dystrybutor: BD Aesthetic, www.bdaesthetic.com