LODOWA SESJA BY DZIUBEKA

LODOWA SESJA BY DZIUBEKA

1354
0
PODZIEL SIĘ
biżuteria by Dziubeka

By Dziubeka zorganizowała niezwykłą zimową sesję zdjęciową! Naszyjniki, bransoletki, wisiorki oraz kolczyki zatopione w bryłach krystalicznego lodu pozowały do zdjęć reklamowych marki. Zobacz efekty sesji!

Mottem przewodnim sesji była sentencja reklamowa na nadchodzący sezon: Cold outside, Hot inside. Chcieliśmy pokazać, że biżuteria By Dziubeka rozpala nie tylko zmysły, ale pod jej wpływem topnieją nawet lodowe góry.

Anna Dziubek, dyrektor artystyczna marki

lodowa sesja by Dziubeka

W czasie trzech dni zdjęciowych w studio pracowała nie tylko ekipa, ale również… dwie zamrażarki;-) Kilkanaście lodowych brył pozowało do zdjęć w różnych konfiguracjach oraz przy różnym oświetleniu. Niezbędne w realizacji sesji okazały się grube rękawiczki do przenoszenia lodu oraz wiadra i ręczniki do zbierania wody z topniejących w oczach zamarzniętych bloków. Po pierwszym dniu zdjęciowym w ruch poszły młotki, by regularnym kształtom prostopadłościanów nadać nieco dynamiki i naturalności. W efekcie powstały zdjęcia prezentujące biżuterię By Dziubeka skrytą w lodowej strukturze. Bardzo efektowne!

Zapraszamy na: www.bydziubeka.pl