Luksusowa pielęgnacja dłoni z Luxury Paris

Luksusowa pielęgnacja dłoni z Luxury Paris

945
0
PODZIEL SIĘ
Kremy do rąk Luxury Paris

Dłonie są naszą wizytówką, a zadbane paznokcie piękną ozdobą, dlatego też warto poświęcić im odrobinę uwagi. 

Luksusowy krem-maska do rąk i paznokci z wanilią Argan Oil Luxury Paris

Do skóry normalnej i suchej

Waniliowy krem-maska do rąk i paznokci przeznaczony jest dla skóry dłoni wymagającej natychmiastowej intensywnej i profesjonalnej pielęgnacji, odżywienia i regeneracji. Zawiera ekskluzywne składniki aktywne o zwiększonej skuteczności działania doskonale wpływające na stan skóry i paznokci, wzmacniające naturalną barierę ochronną skóry i chroniące przed działaniem czynników zewnętrznych. Regularne stosowanie zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry dłoni.

Hyaluron Restore System przywraca skórze głęboki poziom nawilżenia. Spektakularnie wygładza, nadając jej jedwabistą gładkość.

Intensive Renewal Complex to wyjątkowe połączenie najwyższej jakości składników aktywnych, które skutecznie i kompleksowo pielęgnują skórę dłoni oraz wzmacniają paznokcie.

Cena  11,99 zł / 100 ml

Luksusowy krem-serum do rąk i paznokci z olejkiem makadamia Argan Oil Luxury Paris

Do skóry suchej i bardzo suchej

Luksusowy krem-serum do rąk i paznokci natychmiast odżywia, głęboko nawilża i wygładza skórę dłoni. Bogata formuła intensywnie regeneruje skórę suchą, nadaje jej miękkość i jedwabistą gładkość. Serum doskonale chroni przed działaniem czynników zewnętrznych i wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry. Już od pierwszego zastosowania wygląd dłoni i paznokci zauważalnie się poprawia. Regularne stosowanie zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry dłoni.

Hyaluron Restore System  przywraca skórze głęboki poziom nawilżenia. Spektakularnie wygładza, nadając jej jedwabistą gładkość.

Skin Renewal Complex to wyjątkowe połączenie składników aktywnych, które skutecznie i kompleksowo odżywiają skórę dłoni oraz wzmacniają paznokcie.

Cena zł  8,99/ 100 ml