Magnetyczny lakier do paznokci

Magnetyczny lakier do paznokci

287
0
PODZIEL SIĘ

Lakiery magnetyczne są ostatnio bardzo popularne, większość firm ma je w swojej ofercie. Co sprawiło, że cieszą się takim zainteresowaniem?

Lakiery magnetyczne są dosyć ciekawe – zawierają w sobie drobinki metali, które po przyłożeniu magnesu układają się w różnego rodzaju wzorki. Nie musimy więc malować paznokci kolorem, po czym osobno ozdabiać. Dzięki tym lakierom i kolor i wzorek mamy już po jednej pomalowanej warstwie.

Wzorki to nie tylko paseczki, możemy wybierać wśród magnesów z gwiazdką, jodełką, linie skośne, które dowolnie możemy układać.

W zależności od producenta, magnesy dołączone są do lakierów lub należy je kupić osobno.

Jak wykonać manicure z lakierem magnetycznym w roli głównej?

Nic prostszego – paznokcie należy pomalować jedną grubszą warstwą lakieru i przyłożyć magnes na kilka sekund. Magnes musi być w odległości 2-3 mm od paznokcia. Niektóre magnesy nakłada się na palec, inne mają specjalną „podstawkę” która zapewnie odpowiednią odległość magnesu od paznokcia. Gotowe!

Jeśli chcemy odmiany na paznokciach, możemy dokupić sam magnetyzer (np. firmy INS ), którego magnes będzie tworzył inne wzorki niż magnes, zakupiony wraz z lakierem.

Lakiery magnetyczne w swojej ofercie posiadają m.in.,Delia, Lovely, Golden Rose, Bell,Essence (magnes należy kupić osobno), Barry M (magnes znajduje się w zakrętce od lakieru), Hean, Alessandro, INS, Pupa, Artdeco.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułLakiery hybrydowe
Następny artykułLip smacker
Ciągle się uczę kolorowego i pięknego świata urody. Wierzę w moc natury, dlatego uwielbiam poznawać (by później zastosować) ciekawostki związane z naturalną pielęgnacją i zdrowym trybem życia (oczywiście używam też tradycyjnych kosmetyków ;) ) Zachwycam się pięknem i to nie tylko modą z lat 50. czy makijażem, ale i ponurą jesienią, niebem oraz… Formułą 1, czy muzyką elektroniczną. Znajdziecie mnie też na WirtualnaKlinika.pl.