MASAŻ I DIETA W WALCE Z CELLULITEM

MASAŻ I DIETA W WALCE Z CELLULITEM

589
0
PODZIEL SIĘ

Ich połączenie to najskuteczniejsza metoda walki ze skórką pomarańczową. Zobacz, jakie zabiegi na cellulit oferują gabinety kosmetyczne.

 

Każdy salon kosmetyczny oferuje zabiegi kosmetyczne, które mają zredukować cellulit oraz wygładzić i ujędrnić skórę. Wybór jest ogromny. Najtańszym zabiegiem jest masaż bańką chińską. Efekty widać już po 3-4 zabiegach. Bańki chińskie, zasysając skórę, poprawiają przepływ krwi i pomagają pozbyć się z organizmu zbędnych produktów przemiany materii.

Innym rodzajem walki z cellulitem jest spacer w urządzeniu Vacu Line. Po założeniu specjalnych spodenek biegamy na specjalnej bieżni zamkniętej w kapsule, w której panuje podciśnienie. Efekty widać już po pierwszych dwóch zabiegach.

Skutecznym sposobem na przeciwdziałającym cellulitowi jest Liposhock, czyli działanie laserem, który rozrywa błony komórek tłuszczowych i uwalnia tłuszcz do przestrzeni międzykomórkowej. Zostaje on potem wydalony z organizmu wraz z procesami metabolicznymi.

– Dobrze jest stosować go również w terapii łączonej, tak jak w przypadku masaży odchudzających, dobrze by było, jeśli stosowalibyśmy dietę, a także uprawiali aktywność fizyczną – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Monika Bartnik, masażystka i fizjoterapeutka w Your Place Centrum Zdrowia i Urody.

Zabiegu nie powinno się wykonywać jednak częściej niż raz w tygodniu. – Po skorzystaniu z Liposhocka warto zastosować drenaż limfatyczny. Może on być wykonany manualnie albo za pomocą aparatury. Zabieg wykonujemy tylko na małe partie, np. tył ud, łydki, brzuch, boczki, bryczesy. Powierzchnia, na której wykonuje się ten zabieg, nie powinna być większa niż dwie dłonie – dodaje Monika Bartnik.

źródło: Newseria Lifestyle

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułANOREKSJA I BULIMIA TO PROBLEM TAKŻE MĘŻCZYZN!
Następny artykułPOLSKIE KOSMETYKI POPULARNE ZA GRANICĄ
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.