Maść VapoRub – Vicks

Maść VapoRub – Vicks

1094
0
PODZIEL SIĘ

Vicks VapoRub maść jest idealna, gdy dopada przeziębienie. Dzięki niej złagodzisz objawy kataru i kaszlu.

Vicks VapoRub maść

przynosi ulgę w dwóch objawach przeziębienia: kaszlu i zatkanym nosie, aby cieszyć się spokojnym snem. Klinicznie udowodniono skuteczność  działania, m.in. niwelowanie obrzęku błony śluzowej nosa.* W skład maści wchodzi m.in. olejek eukaliptusowy oraz terpentynowy, a także kamfora.  Produkt zdobył największe uznanie Jury plebiscytu „Superprodukt Mam dziecko 2013” i zajął I miejsce w kategorii  „Leki OTC dla dzieci” w podkategorii „Dziecięce dolegliwości”.

Vicks VapoRub, substancja czynna: Produkt złożony, Postać: Maść, Wskazania: Vicks VapoRub jest maścią stosowaną w objawach podrażnień i stanów zapalnych błony śluzowej nosa i gardła (np. w przebiegu przeziębień): kaszlu, katarze z obrzękiem błon śluzowych nosa i uczuciem utrudnienia oddychania („zatkanego nosa”), Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek składnik leku, czynna astma oskrzelowa lub inne choroby dróg oddechowych oraz stwierdzona nadwrażliwość dróg oddechowych. Podmiot odpowiedzialny: WICK Pharma Zweigniederlassung der Procter & Gamble GmbH

Cena: 20,10 zł

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułGolarki SensoTouch 2D – Philips
Następny artykułLumea – Philips
Ciągle się uczę kolorowego i pięknego świata urody. Wierzę w moc natury, dlatego uwielbiam poznawać (by później zastosować) ciekawostki związane z naturalną pielęgnacją i zdrowym trybem życia (oczywiście używam też tradycyjnych kosmetyków ;) ) Zachwycam się pięknem i to nie tylko modą z lat 50. czy makijażem, ale i ponurą jesienią, niebem oraz… Formułą 1, czy muzyką elektroniczną. Znajdziecie mnie też na WirtualnaKlinika.pl.