MĘŻCZYŹNI TEŻ SIĘ FARBUJĄ!

MĘŻCZYŹNI TEŻ SIĘ FARBUJĄ!

2492
0
PODZIEL SIĘ

odsiwiacz dla mężczyzn Delia

Jednak niewielu z nich się do tego przyzna;-) Rzadko zmieniają kolor na inny, głównie robią to po to, aby po prostu zatuszować siwy kolor i przywrócić włosom naturalny odcień. Twój mężczyzna ma taki problem? Poleć mu specjalny męski odsiwiacz. 

Dla kogo? 

Ciemne włosy szybciej siwieją, dlatego wielu dosyć młodych mężczyzn (nawet ok. 30. roku życia) ma już z nimi problem. Część się tym nie przejmuje, jednak wielu z nich marzy o powrocie do naturalnego koloru włosów. Typowe kobiece farby mogą dawać efekt sztucznego koloru, poza tym na krótkich włosach odrosty będą szybko widoczne. Specjalny męski odsiwiacz pozwala uzyskać barwę niemal identyczną z naturalną bez poczucia „maski” i sztuczności. To dla panów ważne! Nie bez znaczenia jest też łatwość i szybkość używania tego kosmetyku. Poza tym w ich odczuciu odsiwiacz to nie to samo co farba – nie ma więc ryzyka, że będą posądzeni o stosowanie kobiecych zabiegów upiększających.

Polecamy wszystkim panom, którzy mają dość swojej siwizny i chcą ciągle wyglądać młodo (albo na swój wiek;-)!

Jak to działa?

odsiwiacz, DeliaOdsiwiacz dla mężczyzn Delia jest przeznaczony do włosów czarnych i ciemny brąz. Wystarczy, że Twój partner nałoży go na mokre włosy na 1-5 minut, a jego fryzura odzyska kolor zbliżony do naturalnego. Do saszetki z odsiwiaczem dołączony jest balsam rewitalizujący (nakłada się go na umyte włosy już po ufarbowaniu) – zawiera on biotynę, która poprawia kondycję skóry głowy i może zapobiegać wypadaniu włosów. Ponadto oligoelementy: wapń, cynk, mangan 
i krzemionka zapobiegają łamliwości włosów, wzmacniają ich ogólną odporność, przywracają blask i zdrowy wygląd. 

Odsiwiacz dla mężczyzn (Delia, 19,80 zł)

To ciekawe: skąd się biorą siwe włosy?

Za naturalny kolor naszych włosów odpowiedzialne są znajdujące się w korzeniach włosa malanocyty – komórki wytwarzające substancje koloryzujące. Proces powstawania konkretnego koloru włosów jest prosty: mikroskopijne, ziarniste cząsteczki barwnika osiadają na keratynowych włóknach, z których zbudowany jest włos.

Włosy siwe to naprawdę włosy całkowicie pozbawione barwnika. Pojawiają się, gdy malanocyty przestają prawidłowo funkcjonować. Czupryna ma wtedy kolor keratyn, z których włosy są zbudowane – biały, lekko beżowy, a czasami z odcieniem żółtego. Siwy kolor jest złudzeniem powstającym w zestawieniu z włosami jeszcze posiadającymi pigment. 

Więcej na www.delia.pl

logo Delia